Sum 41 & Simple Plan oraz Arcade Fire. Live Nation zapowiada gorącą muzyczną jesień

Tegoroczna jesień rozpoczyna się z wielkim przytupem! Polskę odwiedzi bowiem Sum 41 & Simple Plan oraz Arcade Fire. Co wiemy o tych koncertach?

Sum 41 zaprasza fanów do wspólnego świętowania dwudziestolecia albumów ‘All Killer No Filler’ i ‘Does This Look Infected?’. Trasa zaczęła się 20 września w Stuttgarcie (Niemcy) i dotrze do innych europejskich miast takich jak Paryż, Wiedeń, Mediolan, Budapeszt itd. Koncert zwieńczający trasę odbędzie się w Londynie 21 października.

Wokalista Deryck Whibley dzieli się swoimi przemyśleniami: “Świetnie bawiliśmy się koncertując z Simple Plan podczas trasy w Stanach Zjednoczonych. Nie możemy doczekać się wspólnych koncertów w Europie. Bardzo cieszymy się, że będziemy mogli świętować jubileusz jednych z naszych ulubionych albumów. Podczas trasy „Does This Look All Killer No Filler” nie zabraknie innych naszych hitów!”

W ostatnim wywiadzie dla Rolling Stone, zespół podzielił się pierwszymi informacjami na temat ich nadchodzącego ósmego albumu studyjnego. Wokalista Deryck Whibley ujawnił, że podwójny album „Heaven and Hell” zapowiada się na najbardziej obiecujący w karierze zespołu; jedna część albumu – „Heaven” – powraca do pop-punkowych korzeni Sum 41, a druga – „Hell” – ma być wyłącznie metalowa.

Sum 41 ostatnio wyruszyli w trasę Blame Canada Tour wraz z co-headlinerem – Simple Plan. Ta podróż rozpoczęła pierwsze wspólne koncertowanie zespołów, które zagrają kolejno „All Killer No Filler” (Sum 41) i „No Pads, No Helmets… Just Balls” (Simple Plan).

Sum 41 zapowiedział właśnie trasę koncertową „Does This Look All Killer No Filler”, która obejmie nasz kraj. Formacja pojawi się w Polsce 3 października tego roku w Warszawie i zagra na hali EXPO XXI. Gościem specjalnym na krasie ma być zespół Simple Plan.

Sum 41 w Polsce – bilety

Przedsprzedaż na stronie artysty od wtorku 17.05 od godz. 11:00;
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy od środy 18.05 od godz. 11:00;
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster Polska rozpocznie się w czwartek 19.05 o godz. 11:00;
Bilety w sprzedaży ogólnej od piątku 20.05 na www.LiveNation.pl od godz. 10:00.

Arcade Fire w Polsce. Data, miejsce, bilety

Po entuzjastycznym przyjęciu singli „The Lightning I, II” i „Unconditional I (Lookout Kid)”, album WE wydany 6 maja 2022 roku przez Columbia Records został okrzyknięty przez The New Yorker doskonałym szóstym albumem.

Premiera WE zbiega się z ogłoszeniem jesiennej światowej trasy Arcade Fire. Po koncertach-niespodziankach w Toulouse Theatre w Nowym Orleanie, Bowery Ballroom w Nowym Jorku, Coachella’s Mojave Tent i KOKO w Londynie, światowa trasa koncertowa WE, określona jako Arcade Fire „must-see live act” (Variety), wraca w pełnej produkcji na światowe sceny. Trasa rozpoczęła się we wtorek 30 sierpnia w Dublinie i potrwa do 1 grudnia w Toronto.

Arcade Fire – koncert w Polsce 2022. Kiedy? Gdzie?

Trasa rozpocznie się we wtorek 30 sierpnia 2022 w Dublinie i potrwa do 1 grudnia w Toronto. Na północnoamerykańskiej części trasy pojawi się wyjątkowy gość – BECK. Arcade Fire przyjadą do Polski 1 października i zagrają na COS Torwar w Warszawie. Bilety w cenie od 185 zł wciąż są dostępne w sprzedaży na stronie organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *