SUMMER DYING LOUD 2022 – pozamuzyczne atrakcje festiwalowe!

Do imponującego już zestawu tegorocznych atrakcji muzycznych trzydniowej trzynastej edycji festiwalu w Aleksandrowie Łódzkim dochodzą równie ciekawe atrakcje towarzyszące.

Wyjątkowy festiwal w Aleksandrowie obok stricte muzycznych atrakcji (Szczegółowy rozkład jazdy dwóch scen dostępny tutaj) oferuje uczestnikom wydarzenia kulturalne, na terenie pojawią się Studia tatuażu, galeria sztuki i zabawy okołosportowe.

ATRAKCJE towarzyszące festiwalu:

W SALI ZAARANŻOWANEJ NA DRUGĄ SCENĘ FESTIWALU ODBĘDZIE SIĘ WYSTAWA SZTUKI!

W tegorocznej wystawie udział weźmie aż siedmiu artystów a jej klimat będzie oscylował głównie wokół malarstwa i grafik tworzonych dla rynku muzycznego.

Natalia Nowacka (Extinct Sacrif) – rysowniczka i autorka festiwalowych grafik organizuje dla Was kolejną edycję Summerowej wystawy. W tegorocznej wystawie udział weźmie siedmiu artystów a jej klimat będzie oscylował głównie wokół malarstwa i grafik tworzonych dla rynku muzycznego. Wśród nich znajdzie się artysta wizualny prowadzący pracownię rysunku ASP Jan Jubaal Wasiński tworzący głównie w nurcie pop surrealizmu.

Pojawi się również dwóch autorów okładek i grafik projektowanych dla rynku muzycznego : Robert Von Ritter współpracujący między innymi z takimi zespołami jak : Urfaust i Owls Woods Graves oraz gość z Hiszpanii Joan Domenech tworzący ilustracje między innymi dla Lustre i Sojourner.

Do wystawy dołączą absolwenci Łódzkiego ASP :

– Maciej Walczak (znany głównie z surrealistycznego rysunku, murali i wielkoformatowych prac na ścianach wnętrz i obiektach)

– Jagoda Malinowska (malarka tworząca w nurtach realizmu krytycznego i surrealizmu, piętnująca realia egzystencji dzisiejszego społeczeństwa)

– Anna Jarzyńska (Ilustratorka, tatuatorka, portrecistka uwieczniająca twarze Łódzkiego środowiska muzycznego)

Wkrótce przedstawimy sylwetki i prace każdego z artystów

STUDIA TATUAŻU na terenie festiwalu!

Artystami, którzy będą czekać na Wasze skóry są:

https://tamanduabox.com/pl – artystka pochodząca z Annecy położonego we Francji.

Lucie przyjechała do Polski w 2012 roku, aby pracować jako animatorka 3d przy grze wideo Wiedźmin 3! Przygotowała dla Was sporo gotowych projektów do zgarnięcia ale też i czeka na Wasze pomysły!

– artyści ze studia Strzyga Tattoo – więcej o nich niebawem!

ATRAKCJE OKOŁOSPORTOWE: Tych atrakcji nie mogło zabraknąć i na tej edycji!

Konkurs na „Krwawą Bestię”, który miał debiut w zeszłym roku okazał się strzałem w dziesiątkę, tym bardziej, że nagrody za odwagę warte były rozbawienia festiwalowiczów. Dobra zabawa gwarantowana, a bestie czeka nagroda w postaci bluzy festiwalowej!

Byk rodeo to atrakcja dla odważnych oraz potrafiących utrzymać równowagę lubiących jednoosobowy moshpit i aplauz kibiców.

GASTRONOMIA

Dla głodnych i spragnionych same dobre rzeczy!

Głodni zapolują na burgery, zapiekanki, pizze, opcje vege, przysmaki z grilla ale także lody i gofry.

Na spragnionych czekać będą oczywiście zimne napoje, kawka oraz PIWKO – tym roku z browaru Wąsosz (http://browarwasosz.pl/).

Summer Dying Loud 2022
MOSiR im. Włodzimierza Smolarka w Aleksandrowie Łódzkim

Bilety są cały czas dostępne: ebilet.pl/summerdyingloud

Do zobaczenia 8, 9 i 10 września w Aleksandrowie Łódzkim!

Wszelkie informacje dotyczące festiwalu znajdują się na stronie SUMMER DYING LOUD  

warto w razie wątpliwości i pytań odwiedzić grupę festiwalową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *