Swedish House Mafia w Polsce . Data, miejsce, bilety.

Swedish House Mafia w Polsce! Zespół wystąpi już 21.10.2022 w TAURON Arenie Kraków – bilety na koncert w Krakowie już dostępne.

Legendarne trio w ostatnich tygodniach skupiało się na promocji wspólnego singla z The Weekendem, który ukazał się 22 października. Oprócz materiałów promocyjnych związanych z kolaboracją, Instagram Stories zespołu sukcesywanie zalewały krótkie spoty video zapowiadające nową trasę koncertową.


Na telebimach największych aren sportowo-koncertowych na świecie pojawił się ten sam komunikat – zdjęcie każdego z członków, nazwa miasta, logo projektu i napis Swedish House Mafia. W ramach Paradise Again World Tour 2022 szwedzka supergrupa zagra ponad 40 koncertów, w tym wystąpi jako headliner festiwalu Coachella.

Znana na całym świecie supergrupa Swedish House Mafia połączyła siły z kultową gwiazdą The Weekendprzy nowym singlu – i towarzyszącym mu video – zatytułowanym “Moth to a Flame”.
Nowa piosenka, zapowiedziana podczas przełomowego występu tria na MTV VMAs pre-show, jest znakiem zapowiadającym nową muzykę zespołu, pierwszą od czasu ogłoszenia ich ponownego zjednoczenia w lipcu zeszłego roku, wraz z nowymi singlami „It Gets Better” i „Lifetime (feat. Ty Dolla $ign 070 Shake)”, które pojawiły się na okładce magazynu Billboard i specjalnym wykonaniem obu piosenek w programie The Tonight Show With Jimmy Fallon. >To trio piosenek przygotowuje nadejście albumu Paradise Again, który ukaże się na początku przyszłego roku wraz z przedsprzedażą specjalnego wydania Special Tour Edition CD dostępnego tutaj, który otwiera drogę do ekskluzywnej przedsprzedaży biletów na koncerty na trasie.

Wraz z nowym singlem Swedish House Mafia ogłasza międzynarodową trasę koncertową w 2022 produkowaną przez Live Nation, pierwszą trasę z prawdziwego zdarzenia od 2012 roku. Zespół od lat uwielbiany przez fanów za fantastyczne występy na żywo sprzedał podczas poprzedniej trasy, “One Last Tour,” ponad 1,000,000 biletów. Trasa w 2022 roku nastąpi po ogłoszonym przez trio występie na festiwalu Coachella 2022, a koncerty odbywać się będą w arenach i na stadionach w USA i Europie.

Zespół został również nominowany do nagrody MTV EMAs w dwóch kategoriach: Best Electronic oraz Best Nordic Act. Rozdanie nagród odbędzie się w tym roku w Budapeszcie w niedzielę 14 listopada. Wczoraj wieczorem zespół uczcił ten wyjątkowy tydzień specjalnym odcinkiem programu Memento Mori – The Weeknd’s Apple Music show.
Koncert w krakowskiej TAURON Arenie odbędzie się 21 października 2022 roku. Sprzedaż biletów rozpocznie się o 10:00 w piątek, 29 października na stronie Live Nation Polska.

Bilety:
www.LiveNation.pl

ebilet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *