Szwedzcy metalcore’owcy z Imminence jesięnią wystąpią w Polsce

Skandynawskie Imminence redefiniuje metalcore, rozciągając gatunkowe łamy w zgodzie z własnymi zachciankami. Wystąpią w Polsce 25 października w klubie Proxima.

U Imminence zupełnie normalnym jest porażająco brutalny breakdown sąsiadujący z popowym refrenem i wszelkie inne kontrasty. Właśnie dlatego są tak uwielbiani i właśnie dlatego tak często zapraszamy ich do nas!

IMMINENCE (Szwecja) metalcore:

Szwedzcy adepci metalcore’u z Imminence rosną i rosną, a końca tej sielanki nie widać – w zeszłym roku odhaczyli pierwszą trasę za oceanem, jeszcze wcześniej zdążyli zwiedzić hale koncertowe choćby w towarzystwie legendarnego In Flames… Jak oni to robią? Odpowiadamy: na własnych warunkach. Nordycka formacja pod dowództwem Eddiego Berga gra metalcore, ale pod żadnym pozorem nie hamuje się z wpływami niezwiązanymi z korzeniem nurtu i generalnie nie zwraca uwagi na to, co wypada. Leaders not followers pełną gębą. Dostrzeżecie u nich ukłony w kierunku muzyki klasycznej, post-hardcore’owe zrywy przepełnione emocjami, popową słodycz, robotyczną rytmikę djentu i rockową przebojowość w ramach wisienki na torcie. Nic dziwnego, że przy bogatym pakiecie wpływów i wrodzonej umiejętności pisania hitów zaszli tak daleko. Zajrzyjcie na ich stołeczny koncert, a przekonacie się, dlaczego są na ustach wszystkich.

Zagrają:
IMMINENCE (Szwecja) metalcore

Kiedy: 25 października (piątek) 2024
Gdzie: Warszawa – Proxima, Żwirki i Wigury 99A
Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne od 28 lutego (15:00) na:
https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *