Tarja: dziś premiera albumu „Best Of: Living The Dream”

Dziś premiera długo wyczekiwanego albumu Tarji. Znajdują się na nim kompilację najbardziej znanych i najbardziej lubianych utworów piosenkarki.

Wydawnictwo składa się z najbardziej znanych, a także najbardziej lubianych przez samą artystkę utworów. Na płycie znajdują się rockowe kompozycje pochodzące z sześciu albumów studyjnych: „My Winter Storm”, „What Lies Beneath”, „Colours In The Dark”, „The Brightest Void”, „The Shadow Self” i „In The Raw”.

Dziś premiera nowego albumu Tarji Turunen. Co wiemy o płycie?

Płyta „Best Of: Living The Dream” to pierwsze takie wydawnictwo artystki. W skład kolekcji „Best Of: Living The Dream” wchodzi również niepublikowany wcześniej koncert „Circus Life”, który ukazuje się na Blu-rayu w zestawie z dwoma CD. Kompilacja opatrzona jest piękną grafiką i wyjątkowymi dodatkami.

Mam nadzieję, że ta kolekcja spodoba Wam się tak samo, jak mi podobało się jej tworzenie

-mówi Tarja.

Kompilacja opatrzona jest piękną grafiką i wyjątkowymi dodatkami. Album „Best Of: Living The Dream” ukazał się na CD, jako limitowany zestaw dwóch CD i Blu-raya, na podwójnym czarnym winylu, podwójnym przezroczystym winylu oraz w formie limitowanego boxu zawierającego plakat, grafiki i 4 Picture Discs. Kolekcja rozpoczyna się zupełnie nowym utworem zatytułowanym „Eye Of The Storm”. Piosenka łączy charakterystyczne brzmienie Tarji z potężną dawką emocji i opowiada o szukaniu swojego miejsca w świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *