Tarja Turunen przeniosła swoją trasę koncertową na rok 2022. Sprawdź nowe daty koncertów byłej wokalistki Nightwish!

Na początku 2020 roku Tarja Tururen zapowiedziała dwa koncerty w Polsce. W związku z sytuacją epidemiologiczną na świecie artystka przeniosła je na 2021 rok. Niestety i w tym roku sławna piosenkarka nie odwiedzi Polski.

Tarja Tururen znana jest ze współpracy z zespołem Nightwish, z którym nagrała 5 pełnowymiarowych albumów. Płyty sprzedały się na całym świecie w ilości ponad miliona egzemplarzy i wielokrotnie pokryły się platyną.

Tarja Turunen przenosi swoje koncerty na rok 2022: Co z biletami?

Tarja solowo już kilkukrotnie gościła w Polsce. Artystka miała wystąpić w październiku 2021 na dwóch koncertach w Polsce. Niestety wokalistka była zmuszona, zmieć swoje plany.

Nowe daty prezentują się następująco:

  • 25.10.22 Kraków, Klub Studio
  • 26.10.22 Wrocław, A2 – Centrum Koncertowe

Wszystkie bilety zakupione na koncerty Tarji, który pierwotnie miały odbyć się w 2020 roku, zachowują swoją ważność. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których bilet zakupiły.

Tarja kształciła swój sopran w Akademii Sibeliusa oraz w Hochschule für Musik w Karlsruhe. Była też trenerką w kilku edycjach fińskiej edycji talent show The Voice. Artystka słynie nie tylko z pięknego głosu i równie pięknych strojów, lecz również z tego, iż doskonale potrafi nawiązać kontakt z publicznością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *