Tarja wydaje nowy singiel i zapowiada album. Jak brzmi „Eye Of The Storm”?

Tarja Turunen wydaje kompilację najbardziej znanych i najbardziej lubianych przez nią utworów. Co wiemy o płycie?

Wydawnictwo składa się z najbardziej znanych, a także najbardziej lubianych przez samą artystkę utworów. Na płycie znajdują się rockowe kompozycje pochodzące z sześciu albumów studyjnych: „My Winter Storm”, „What Lies Beneath”, „Colours In The Dark”, „The Brightest Void”, „The Shadow Self” i „In The Raw”. Płyta „Best Of: Living The Dream” to pierwsze takie wydawnictwo artystki. W skład kolekcji „Best Of: Living The Dream” wchodzi również niepublikowany wcześniej koncert „Circus Life”, który ukazuje się na Blu-rayu w zestawie z dwoma CD. Kompilacja opatrzona jest piękną grafiką i wyjątkowymi dodatkami.

Nie mogę uwierzyć, że nadszedł czas, abym wydała album „Best of”. Mam nadzieję, że ta kolekcja spodoba Wam się tak samo, jak mi podobało się jej tworzenie

tarja

Tarja zapowiada nowy album

Album „Best Of: Living The Dream” ukaże się jako CD, limitowany zestaw dwóch CD i Blu-raya, podwójny czarny winyl, podwójny przezroczysty winyl oraz limitowany box zawierający plakat, grafiki i 4 Picture Discs. Kolekcja rozpoczyna się zupełnie nowym utworem zatytułowanym „Eye Of The Storm”. Piosenka łączy charakterystyczne brzmienie Tarji z potężną dawką emocji i opowiada o szukaniu swojego miejsca w świecie.

Tarja Turunen ponownie w Polsce!

Wokalistka obdarzona fantastycznym, operowym głosem, jedna z najważniejszych postaci fińskiego rocka wystąpi na dwóch koncertach – w Krakowie oraz Wrocławiu.

  • Kraków – 25.10.2022, Klub Studio | przeniesiony z 27.10.2020, 26.10.2021
  • Wrocław – 26.10.2022, Centrum Koncertowe A2 | przeniesiony z 29.10.2020, 27.10.2021

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność w nowych terminach.

Bilety można kupić na stronach:

LIVE ROCK JEST PATRONEM MEDIALNYM KONCERTÓW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *