Taxi Caveman zagra przed Mutoid Man we Wrocławiu

Już 2 września na scenie Starego Klasztoru w Wrocławiu wystąpią niekwestionowani wirtuozi z zespołu Mutoid Man, a także warszawscy artyści Taxi Caveman, tworząc muzyczne show, które przeniesie słuchaczy w krainę kosmicznych brzmień.

Wspólny występ zespołów Mutoid Man i Taxi Caveman to wyjątkowa okazja dla miłośników stoner rocka, by cieszyć się zaskakującymi aranżacjami i energetycznymi riffami w doskonałym wykonaniu. Bilety można nabyć już teraz na stronie www.knockoutmusicstore.pl, włącznie z dostępnymi drukami kolekcjonerskimi.

Eksperymenty z stoner metalem, sludge i mathcore

Niewątpliwie jednym z największych atutów Mutoid Man jest ich zdolność do eksperymentowania z różnymi stylami muzycznymi. Ten zespół potrafi połączyć mathcore z ciepłym, stonerowym brzmieniem, czy też thrash z ultraciężkimi tąpnięciami charakterystycznymi dla sludge’u. Tworzą muzykę, w której każdy gatunek znajduje swoje miejsce, a zespół skupia się przede wszystkim na tworzeniu chwytliwych utworów, pełnych zapadających w pamięć hooków i refrenów. Warto wspomnieć, że w skład Mutoid Man wchodzą muzycy znani m.in. z zespołów Converge, High on Fire oraz Cave In, co gwarantuje profesjonalizm i unikalne brzmienie.

Zobacz również: Triptykon zagrał na Bloodstock Open Air Festival 2023. Zobacz galerię zdjęć z koncertu.

Energetyczne brzmienia stoner rocka i metalu

Taxi Caveman to zespół stonerowy, który emanuje energią i profesjonalizmem. Ich muzyka łączy w sobie autentyczność gatunku stoner rocka z doskonałym wykonaniem. Zespół nie boi się eksperymentów z psychodelicznymi elementami, które przeplatają się w ich charakterystycznych twardych riffach. Muzycy tworzą hity na miarę oczekiwań swojej publiczności, co gwarantuje niezapomniane przeżycia muzyczne.

Mutoid Man we Wrocławiu

Wydarzenie odbędzie się 2 września 2023 roku (sobota) w Starym Klasztorze we Wrocławiu, przy ul. Purkyniego 1. Bilety w przedsprzedaży kosztują 99/109 zł, a w dniu koncertu 120 zł. Bilety dostępne już teraz w sklepie Knock Out (druki kolekcjonerskie).

Zapraszamy wszystkich miłośników potężnych dźwięków do udziału w tej muzycznej podróży. Niech wyjątkowa atmosfera Starego Klasztoru dopełni wrażeń muzycznych i zapewni niezapomnianą rozrywkę. Przygotujcie się na świetny koncert, który połączy siły mistrzów stoner rocka i stworzy niepowtarzalną dawkę energii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *