Terror na jedynym koncercie w Polsce. Amerykanie wystąpią pod koniec marca w Poznaniu.

Amerykański Terror wraz z Nasty i Dying Wish odwiedzą Polskę w przyszłym roku. Zobacz, gdzie będzie można zobaczyć ich na żywo!

Jeden z czołowych zespołów sceny hc – Terror, wystąpi na jedynym koncercie w Polsce, który odbędzie się 29 marca w poznańskim klubie 2Progi. U boku Amerykanów w roli gościa specjalnego zobaczymy belgijskie Nasty, a wieczór otworzy metalcore’owa grupa Dying Wish.

Terror wystąpi w Polsce

Za sprawą swojej ponad dwudziestoletniej działalności Terror zaznaczyli swoją obecność w świecie hardcore’u, stając się jednym z jego największych reprezentantów w XXI wieku. W 2022 roku ekipa z Los Angeles podzieliła się ostatnim jak dotąd krążkiem, wydanym pod egidą Pure Noise Records “Pain Into Power”. Na albumie zespół ponownie łączy siły z jednym ze swoich założycieli, a w ostatnich latach mózgiem Nails – Toddem Jonesem. Wyprodukowany przez niego materiał to powrót do pierwotnych, efektywnych rozwiązań, które składają się na niespełna 20-minutowy materiał wypełniony hardcore’ową wściekłością, która nigdy nie zawodzi. Na koncercie w Poznaniu w roli gościa specjalnego wystąpi Nasty, którego dyskografia powiększyła się w ostatnich miesiącach o płytę “Heartbreak Criminals” (Century Media Records). Zestawienie Belgów i Terror samo w sobie gwarantuje nam wieczór pod znakiem destrukcji, ale jakby komuś było mało, to w pakiecie zobaczymy jeszcze amerykański, metalcore’owy Dying Wish, który rośnie z każdym kolejnym materiałem, czego przykładem jest znakomite przyjęcie “Symptoms of Survival” z listopada tego roku.

Zobacz również: Biohazard, Dog Eat Dog, Terror, Schizma, Get The Shot zagrali energetyczny koncert w Progresji [ZDJĘCIA]

Terror w Polsce. Data, miejsce i bilety

Terror + Nasty + Dying Wish

29.03.2024 – Poznań, 2 Progi

BILETY: Dostępne tutaj.

Terror – plakat promujący koncert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *