The Cure wyruszył w pierwszą od lat trasę. Jakie niespodzianki szykuje zespół dla swoich fanów?

Po latach przerwy, na scenę powrócił zespół The Cure. Trasa koncertowa grupy rozpoczęła się 6 października w Rydze.

The Cure zawita również do Polski. Koncerty odbędą się w Krakowie i Łodzi. Czego możemy się spodziewać po występach?

The Cure wyruszył w pierwszą od lat trasę

The Cure wróci do Polski 20 października 2022 roku, kiedy to zagra koncert w krakowskiej TURON Arenie. Następnego dnia, 21 października, zespół wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na obydwa koncerty wciąż są dostępne, można je kupić na stronie livenation.pl.

Zespół Roberta Smitha oprócz przebojów „Friday I’m in Love”, „Just Like Heaven” czy „Lullaby” być może zagra też kompozycje z nowej płyty – roboczo zatytułowanej „Live From The Moon”. Tak stało się w Rydze. Zespół otworzył bowiem koncert nowym utworem zatytułowanym „Alone” a pod koniec setu zagrał jeszcze jedną nową piosenkę, zatytułowaną „Endsong”.

Jednak to nie wszystkie niespodzianki! Na setliście znalazła się również zagrany po raz pierwszy od 2016 roku „Trust” i po raz pierwszy od 2013 „Plainsong”. Na występ w Rydze złożył się set, liczący sobie aż 25 utworów.

Występ był także pierwszym od 2004 roku, kiedy to jako członek powrócił gitarzysta/klawiszowiec Perry Bamonte i pierwszym od 30 lat, kiedy to na scenie występuje 6-osobowy skład.

The Cure w Polsce. Daty, miejsca, bilety

The Cure zagra w Polsce dwuktotnie. W czwartek 20 października 2022 formacja pojawi się w krakowskiej TAURON Arenie, dzień później zaś przeniesie się do łódzkiej Atlas Areny.


W sprzedaży wciąż dostępne są wejściówki na oba wydarzenia: ich ceny wahają się od 225 do 335 zł. Bilety do nabycia na www.livenation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *