The Damned prezentują „Neat Neat Neat – Bela Lugosi’s Dead”. Dziś premiera „A Night Of Thousand Vampires”

To już kolejny singiel z „A Night Of A Thousand Vampires”, tym razem cover Bauhaus połączony z drugim w karierze zespołu singlem.

The Damned sięgają po swój drugi w karierze singiel „Neat Neat Neat” i łącząc go z utworem Bauhausu „Bela Lugosi’s Dead”, prezentują jako zapowiedź albumu „A Night Of A Thousand Vampires”. Utworowi towarzyszy nakręcony na żywo teledysk. Posłuchaj „Neat Neat Neat – Bela Lugosi’s Dead”:

28 października 2019 roku The Damned przyjechali do prestiżowego londyńskiego teatru Palladium, aby wziąć udział w wyjątkowym muzyczno-teatralnym wydarzeniu. Podczas koncertu, którego zapisem jest wydawnictwo „A Night Of A Thousand Vampires„, obok The Damned wystąpili artyści The Circus of Horrors. David Vanian zmieniał się z Draculi w Nosferatu, połykacze ognia olśniewali, a wszystko okraszone było zestawem utworów zawierającym takie klasyki, jak „Wait For The Blackout„, czy covery utworów „People Are Strange” i „Eloise„.

Niezapomniana noc dla żywych… i wszystkich innych!

A Night Of A Thousand Vampires” ukauje się 28 października na dwóch CD w zestawie z Blu-rayem oraz na dwóch płytach winylowych.

Lista utworów:

 1. Beaty Of The Beast
 2. Wait For The Blackout
 3. Plan 9 Channel 7
 4. Standing On The Edge Of Tomorrow
 5. Grimly Fiendish
 6. Dr Jekyll And Mr Hyde
 7. Absinthe
 8. Under The Floor Again
 9. I Just Can’t Be Happy Today
 10. 13th Floor Vendetta
 11. Eloise
 12. People Are Strange
 13. Curtain Call
 14. Tightrope Walk
 15. The Dog
 16. Neat Neat Neat – Bela Lugosi’s Dead
 17. Black Is The Night

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *