The Driver Era na jedynym koncercie w Polsce

The Driver Era zawita do Polski w ramach trasy X GIRLFRIEND TOUR. Gościem specjalnym koncertu jest grupa Almost Monday.

The Driver Era są znani ze swojego charakterystycznego brzmienia i występów na żywo. Zespół złożony z braci Rossa i Rocky’ego Lynchów, nie są nowicjuszami w branży. Od czasu ich debiutanckiego singla
„Preacher Man” wydanego w 2018 roku, zespół zgromadził ponad 450 milionów streamów, zebrał ponad 31 milionów obserwujących w mediach społecznościowych i był chwalony przez takie media jak: Rolling Stone, NME, PAPER, MTV i wiele innych. Ich albumy studyjne X, Girlfriend (zawierający przebojowy singiel „A Kiss”) i Summer Mixtape przyniosły duetowi wysokie uznanie, a Alternative Press pochwalił ich za stworzenie „własnego brzmienia”.

W październiku 2023 roku wydali swój chwytliwy singiel „Rumors”, wraz z teledyskiem, który od czasu premiery zyskał prawie 2 miliony wyświetleń. Rozpoczęli 2024 r., wydając nowy singiel „Get Off My Phone”
z teledyskiem, który daje fanom przedsmak tego, czego mogą się spodziewać podczas nadchodzącej trasy koncertowej.

Studyjna twórczość THE DRIVER ERA to jednak tylko połowa tego, co czyni ich wyjątkowymi. Od swoich
początków jako członkowie zespołu R5, duet jest weteranami, jeśli chodzi o trasy koncertowe. Znany z występów na żywo, które podwajają się jako impreza, zespół wyprzedał główne koncerty i urzekł fanów żywiołowym graniem na festiwalach na całym świecie – docierając wszędzie od Azji i Stanów Zjednoczonych po Europę i Amerykę Południową (i wszędzie pomiędzy). Wyprzedany występ THE DRIVER ERA w legendarnym Greek Theatre w Los Angeles w Kalifornii został uwieczniony w grudniu 2023 roku na
ich pierwszym albumie live, któremu towarzyszył oszałamiający film podsumowujący koncert.

Oprócz bycia dynamicznym i utalentowanym muzykiem, główny wokalista Ross jest również uznanym aktorem, występującym w „Chilling Adventures of Sabrina” Netflixa, filmie biograficznym „My Friend Dahmer” i wielu innych. Niedawno wystąpił w viralowym teledysku do piosenki Troye’a Sivana „One Of Your Girls”.

The Driver Era na jedynym koncercie w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Miejsce: Warszawa, klub Stodoła
Data: 22.10.2024
Bilety w sprzedaży od 17 maja na LIVENATION.PL oraz w serwisie Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *