The Hu wracają na dwa koncerty do Polski

Wybitnie oryginalni muzycy The Hu ponownie odwiedzą Polskę. Wraz z B90 zapraszamy Was na koncerty kolejno: 10 września w gdyńskiej Polsat Plus Arenie oraz 12 września w gliwickiej PreZero Arenie.

Kiedy przyjeżdżają do Polski, z reguły wyprzedają swoje koncerty. Wszędzie indziej także. The Hu uprawiające hardrockowo-metalowe rzemiosło w połączeniu z mongolską muzyką ludową dalej przyciąga szerokie grono słuchaczy. Obecnie grupa objeżdża cały świat w ramach promocji “Rumble of Thunder” z 2022 roku.

Czytaj również The HU zagrali w krakowskim klubie Studio

Bilety na koncerty trafią do sprzedaży już 3 maja o 10:00 na: www.knockoutmusicstore.pl oraz w sieci eBilet!

THE HU (Mongolia) hunnu rock:

Metal lub rock zestawione z folkiem? Znamy i lubimy to połączenie, owszem. Ale rock/metal zderzone z folkiem zupełnie odmiennym, bo mongolskim? To już inna sprawa – wciąż świeża i wciąż doskonalona przez wspinające się na szczyt The Hu. Istniejąca blisko dekadę grupa znalazła wspólną przestrzeń dla gitarowej ekspresji i rodzimej muzyki ludowej, pilnując, by nie wpaść w sidła gimmicku, lecz cały czas dowozić świetne piosenki. Widać, że wiedzą, jak to robić, bo wyczucie hitu właściwie ich nie opuszcza. Rześkie riffy idą w parze z brzmieniami instrumentów takich jak cuur czy morin khuur, a stadionowe refreny współgrają z przeszywającym gardłowym śpiewem. To mongolska duma narodowa, rozpoznawalna na całym świecie – gdy doświadczycie tego na własne oczy i uszy, doskonale pojmiecie dlaczego.

Czytaj również: THE HU wystąpili na całkowicie wyprzedanym koncercie w klubie B90 w Gdańsku. Mongolski „hunnu rock” ponownie w PolsceTHE HU (Mongolia) hunnu rock


Kiedy: 10 września (wtorek) 2024
Gdzie: Gdynia @ Polsat Plus Arena Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 8
Bilety: 199/220 zł – miejsca stojące, 179/219-200/240 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions & B90


Kiedy: 12 września (wtorek) 2024
Gdzie: Gliwice @ PreZero Arena Gliwice, ul. Akademicka 50
Bilety: 199/220 zł – miejsca stojące, 179/219-200/240 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions
Bilety będą dostępne od 3 maja (10:00) na: www.knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)
https://www.ebilet.pl/

Zapraszają
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *