The HU wystąpił w Warszawie

Mongolska grupa The HU powróciła do Polski ze swoim nowym, drugim albumem studyjnym „Rumble Of Thunder”! Tym razem na trasie trzy polskie miasta: Gdańsk, Warszawa i Kraków. Gościem polskich koncertów jest Dj Squal. Za nami całkowicie wyprzedany koncert w Gdańsku i Warszawie. A już 7 listopada 2022 The HU zagra w Krakowie.

Znamy już historie zespołów-ciekawostek, których gwiazda zgasła zanim na dobre zdążyła rozbłysnąć, ale ekstrawagancja The Hu nie jest ich jedynym, lecz jednym z wielu atutów. Nafaszerowany mongolskim folklorem heavy metal już parę lat temu podbił cały świat, ale przesympatyczny kwartet nie osiada na laurach, a cały czas próbuje czegoś nowego.

Galeria The Hu z Gdańska

W jednym z wywiadów powiedzieli, że kochają każdy gatunek muzyczny i o ile takie deklaracje w przypadku zwyczajnych ludzi traktuje się z przymrużeniem oka, o tyle ci kolesie naprawdę mogą lubić wszystko. Przez ich numery przetacza się tyle pomysłów, że trudno za nimi nadążyć, ale u The Hu rządzi przede wszystkim dobra melodia. Radzimy zapiąć pasy, bo na żywo te wszystkie smaczki wybrzmiewają jeszcze intensywniej niż w wersjach studyjnych.

Bilety na koncert w Krakowie są jeszcze dostępne https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia/the-hu-2

Zobaczcie galerie z koncertu The HU w warszawskiej Progresji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *