The Offspring powracają z nowym albumem. Posłuchaj singla z nadchodzącej płyty

Legendarny The Offspring powraca z nowym albumem! Premiera „Supercharged” już w październiku. Posłuchaj pierwszego singla zapowiadającego nowy album.

Jeden z najbardziej popularnych i lubianych zespołów punkrockowych wszech czasów, kalifornijska legenda The Offspring, ogłosiła dziś premierę albumu „Supercharged”. Nowa płyta, będąca kontynuacją albumu „Let The Bad Times Roll”, ukaże się 11 października 2024 nakładem Concord Records. Przedsprzedaż albumu rusza dzisiaj (piątek 7 czerwca). Również dziś odbyła się premiera singla „Make It All Right”, który jest już dostępny na platformach streamingowych.

Nowy singiel legend kalifornijskiego punkrocka

„Make It All Right” to klasyczne brzmienie The Offspring. Pełen punkrockowych riffów, potężną produkcją i chórem wielkości gór. W warstwie tekstowej utwór opowiada o tym, jak to jest mieć u boku „partnera w zbrodni”, osobę, która sprawia, że ​​czujesz się silny i możesz wszystko. Osobę, która daje ci pewność, że wszystko się ułoży: „I sprawisz, że wszystko będzie dobrze, i wszystko będzie dobrze. Jesteśmy jak partnerzy w zbrodni. A ty sprawisz, że wszystko będzie dobrze…”

„Supercharged” już w październiku!

Frontman Dexter Holland tak mówi o nadchodzącym albumie: „Chcieliśmy, aby ta płyta niosła czystą energię – od początku do końca! Dlatego nazwaliśmy ją SUPERCHARGED. Od szczytu naszych aspiracji po szczyt głębi naszych zmagań, rozmawiamy o tym wszystkim na tej płycie… w sposób, który celebruje życie, które dzielimy i miejsce, w którym teraz jesteśmy. Nasz singiel „Make It All Right” jest tego doskonałym przykładem, ponieważ mówi o ważnych ludziach w naszym życiu, dzięki którym czujemy się silni, gdy czujemy się przygnębieni – nasi partnerzy w zbrodni, dzięki którym czujemy się dobrze”.

„Tym razem album został nagrany w trzech różnych lokalizacjach: Maui, Vancouver i w naszym domowym studiu w Huntington Beach i razem z naszym producentem Bobem Rockiem wszystko wyszło niesamowicie. Czuję, że na tym materiale brzmimy tak dobrze, jak nigdy dotąd! Szalejemy i machamy do tego materiału naszymi łbami już od miesięcy i naprawdę nie możemy się doczekać, aż będziecie mogli usłyszeć nowy album!”

Jeśli chodzi o występy na żywo, w przyszłym tygodniu zespół będzie w Wielkiej Brytanii, występując na głównej scenie Download Festival w sobotę 15 czerwca, co będzie ich pierwszym występem w Wielkiej Brytanii od zeszłorocznych głównych występów na festiwalu Slam Dunk w Leeds i Hatfield.

Preorder nowego albumu ruszył dziś i można go zamówić TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *