The O’Reillys and the Paddyhats – irlandzki folk punk na pięciu koncertach w Polsce

Siedmioosobowy irlandzki zespół folkowo-punkowy z Niemiec którego wizytówką są niesamowicie energetyczne występy na żywo i wyjątkowe brzmienie.

The O’Reillys and the Paddyhats z Gevelsberg w Niemczech od 2011 roku przenosi na świat swoją miłość i pasję do muzyki irlandzkiej. Dzięki irlandzkiemu folkowemu punkowi The O’Reillys i Paddyhats zapewniają niezwykłe brzmienie zespołu, które tworzy wszędzie doskonałą atmosferę.

The O’Reillys and the Paddyhats w Polsce

Niezależnie od tego, czy występ klubowy, czy festiwal – wielka impreza gwarantowana. Najnowszy album grupy “Wake The Rebels” zapowiada tytułowy singiel nagrany z udziałem formacji Fiddler’s Green.

Zespół The O’Reillys and the Paddyhats jest współczesnym przykładem tego, jak niesamowity efekt można osiągnąć poprzez łączenie różnych instrumentów, takich jak gitara elektryczna, skrzypce oraz akordeon. Dla muzyków nie ma znaczenia czy swoje koncerty grają w dużym klubie czy w małym podziemnym pubie, ponieważ wszystkie ich piosenki są wykonywane z niepohamowaną pasją i surową autentycznością, zabierając publiczność w irlandzką podróż pełną opowieści, historii i alkoholu. Gdy tylko zaczną grać, przeniesiesz się na chwilę do starego, celtyckiego pubu i poczujesz napływ prawdziwego irlandzkiego folk punka w swojej głowie, nogach i duszy. Skoczne brzmienia, mocarne gitary i wspólna pasja do głośnych imprez to składniki, które niejednokrotnie doprowadzały żądnych bisu fanów do zdarcia gardeł!

Czytaj także: Szwedzka formacja Siena Root wystąpi w Polsce

Supportem podczas całej trasy będzie The Rumpled, a dodatkowo we Wrocławiu, Zabrzu i Poznaniu zagra Prawda!

The Rumpled to zespół muzyczny, który zyskał popularność dzięki swojej wyjątkowej mieszance folkowych i celtyckich brzmień. Grupa powstała we Włoszech i jest znana z energicznych występów na żywo, które często łączą tradycyjną muzykę irlandzką, szkocką i bretońską z nowoczesnymi elementami rocka i punka.

Czytaj także: Legendy power metalu FIREWIND i MASTERPLAN na dwóch koncertach w Polsce

Muzyka Prawdy charakteryzuje się mocnymi, dynamicznymi kompozycjami, w których wyraźnie słychać wpływy punk rocka oraz rocka alternatywnego. Zespół słynie z intensywnych i emocjonalnych występów na żywo, podczas których tworzą silną więź z publicznością.

The O’Reillys and the Paddyhats – szczegóły koncertów

  • 28.02.2024 Wrocław, Stary Klasztor
  • 29.02.2024 Lublin, Studio im. Budki Suflera
  • 01.03.2024 Zabrze, CK Wiatrak
  • 02.03.2024 Poznań, 2progi
  • 03.03.2024 Gdynia, Ucho
  • Ceny biletów:
  • 1 Pula – 89 zł
  • 2 Pula – 99 zł
  • W dniu koncertu – 109 zł

Bilety dostępne na:

oraz jako bilety kolekcjonerskie na IndependentMusicMarket.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *