The Picturebooks już za miesiąc wystąpi w Krakowie! W roli supportu zagra Black Mirrors

Debiutancki koncert zespołów w Polsce odbędzie się 29 marca 2022 roku

Blues rockowy duet pod nazwą The Picturebooks wystąpi w krakowskim klubie Kwadrat. Jako support, u boku muzyków zagrają Belgowie z młodego, alternatywno rockowego składu Black Mirrors. Z przyczyn niezależnych od organizatora grupa Warish nie weźmie udziału w koncercie.

W związku ze zmianą w programie wydarzenia zakupione bilety na koncert można już wymienić lub zwrócić w miejscu ich zakupu.

Bilety są nadal dostępne na: SKLEP KNOCKOUT.

THE PICTUREBOOKS (Niemcy) blues rock, rock alternatywny:

Wyglądają jak rodzeni bracia, którzy nigdy nie wystawili nosa poza swoje rodzime miasteczko w Arizonie. Tymczasem Philipp Mirtschink (bębny) i Fynn Claus Grabke (gitara i głos), rodzeństwem nie są, pochodzą z Nadrenii Północnej-Westfalii, ale łączy ich miłość do motocykli i równie ciężkiego jak ich maszyny blues rocka, sowicie posypanego pustynnym piaskiem. Na ich ostatni póki co album – „The Hands of Time” (2019) – warto zwrócić uwagę nie tylko ze względu na gościnny udział wspaniałej Chrissie Hynde z The Pretenders, ale przede wszystkim dlatego, że to porywające, znakomicie brzmiące numery. Halo, czy to The Black Keys? Uważajcie, The Picturebooks po was jadą!

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

BLACK MIRRORS (Belgia) rock alternatywny:

Zapamiętajcie tę nazwę i śledźcie ten zespół! Belgijski kwartet Black Mirrors to rasowe, garażowo-alternatywne granie pełne energii i charyzmy, której nie powstydziliby się QOTSA, The White Stripes, Hellacopters, czy Nirvana w swoich najlepszych momentach.

Nazwa rodzi skojarzenia z genialnym serialem pełnym niespodzianek i tajemnic. Black Mirrors ani tajemnic, ani niespodzianek nie skrywają. Za to wspaniale odświeżają i łączą różne odcienie rockowej tradycji. Zarówno tej z końcówki lat 60. (sprawdźcie sobie ich cover kultowego numeru „Kick Out The James”), jak i z bliższych nam lat 90. oraz XXI wieku. Od czasu pojawienia się Elin Larsson z Blues Pills, chyba nie było w Europie równie charyzmatycznej frontwoman, co Marcella Di Troia.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

Wystąpią:
THE PICTUREBOOKS (Niemcy) blues rock, rock alternatywny
+

Black Mirrors (Belgia) rock alternatywny

Kiedy: 29 marca (wtorek) 2022
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– SKLEP eBILET 


Zaprasza
Knock Out Productions
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *