The Rasmus na dwóch koncertach w Polsce w połowie października

The Rasmus wracają do Polski jesienią 2022 roku!!!

Dwa koncerty: 12 października Warszawa, Proxima i 13 października Kraków, Kwadrat

👉Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 12 maja o 11:00 i potrwa do piątku, 14 maja do 10:00

👉Przedsprzedaż Ticketmaster rozpoczyna się w czwartek, 13 maja o 11:00 i potrwa do piątku, 14 maja do 11:00

👉Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 14 maja o 11:00

Bilety ➡️ https://www.livenation.pl/…/krak%C3%B3w/2022-10-13/pl

Minęły cztery lata od ostatniego albumu The Rasmus „Dark Matters”. W ciągu ostatniego roku, w czasie pandemii, The Rasmus byli zajęci nagrywaniem swojego dziesiątego krążka wraz z Joshuą, brytyjskim producentem duńskiego pochodzenia.
The Rasmus powracają z pierwszymi owocami tych sesji w postaci nowego singla „Bones”.
Wokalista The Rasmus, Lauri Ylönen, mówi o singlu:
„Chodzi o złą karmę. Cokolwiek pozostawisz za sobą w życiu, pewnego dnia znajdziesz przed sobą. Ta piosenka ma nieco inne brzmienie, ale nadal ma mroczny klimat, typowy dla The Rasmus.”
Po „Bones”, już jesienią, pojawi się więcej singli, a w 2022 będzie miała miejsce premiera całego albumu. Wydanie krążka będzie wsparte światową trasą koncertową.
Singiel i album zostały wyprodukowane i zmiksowane razem z Joshuą, który współpracował między innymi z takimi artystami jak Kent, MEW, Kashmir, Guano Apes, Broder Daniel, Carpark North i wieloma innymi.

Parę słów o zespole The Rasmus:

The Rasmus powstali w 1995 roku, kiedy członkowie byli jeszcze w liceum. Ich debiutancki album, „Peep”, szybko pokrył się złotem w ich ojczyźnie, Finlandii, dzięki czemu członkowie zespołu stali się gwiazdami rocka w wieku 16 lat. Kolejny krążek, „Playboys”, również zdobył miano złotego i przyniósł grupie Emmę, fińską wersję nagrody Grammy. Ich trzeci album, „Hell of a Tester”, zawierał „Liquid”, utwór, który został wybrany najlepszym singlem roku przez fińskich krytyków muzycznych. Album „Into” z 2001 roku pokrył się podwójną platyną w ich rodzinnym kraju, a debiutancki singiel „F-F-F-Falling” trafił na szczyty list przebojów. Zespół pozyskał fanów poza granicami kraju i zaczął koncertować w całej Europie. Pgupi “( iąty album „Dead Letters”, wydany w 2003 roku, był przełomowy dla zespołu, w dużej mierze dzięki sukcesowi singla „In the Shadows”. „Hide from the Sun” z 2005 roku pokrył się platyną w Finlandii. Ich czwarty hit fińskich list przebojów, „Black Roses”, został wydany w 2008 roku przez Desmonda Childa. Po wydaniu kompilacji „Best of The Rasmus: 2001-2009” i solowej płyty Lauri Ylönen z 2011 roku zatytułowanej „New World”, The Rasmus wydali ósmy album zatytułowany „The Rasmus” w 2012 roku. Zespół powrócił w 2017 roku z albumem „Dark Matters”. The Rasmus to wciąż jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych w Europie. Wielokrotnie koncertowali w Skandynawii, a także w Europie Środkowej, Azji, Japonii, Kanadzie, USA i Ameryce Południowej. The Rasmus to wokalista Lauri Ylönen, basista Eero Heinonen, gitarzysta Pauli Rantasalmi i perkusista Aki Hakala.

Albumy: Peep (1996, Warner), Playboys (1997, Warner), Hell Of A Tester (1998, Warner), Into (2001, Playground), Dead Letters (2003, Playground), Hide From the Sun (2005, Playground) , Czarne róże (2008, Playground), The Rasmus (2012, Universal), Dark Matters (2017, Playground)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *