The Rose ogłasza europejską trasę. Koreański zespół zagra również w Polsce

Koreański zespół The Rose w ramach trasy „Dawn to Dusk” wystąpi w Krakowie. Muzycy odwiedzą Polskę już za 11 dni. Sprawdź szczegóły koncertu!

The Rose to koreański zespół indie rockowy składający się z czterech utalentowanych muzyków: wokalisty i gitarzysty Woosunga, wokalisty/multiinstrumentalisty Dojoona, basisty Jaehyeonga i perkusisty Hajoona. Od samego początku istnienia słynęli z porywających występów i szybko stali się jedną z najbardziej rozchwytywanych koreańskich grup, wydając serię doskonale przyjętych przez krytyków albumów, które odbiły się szerokim echem wśród fanów na całym świecie.

The Rose ogłasza europejską trasę.

W 2019 r. trzech członków zespołu tymczasowo przerwało działalność, aby wypełnić obowiązkową koreańską służbę wojskową, w tym czasie Woosung rozwijał swoją karierę solową, produkując kolejne urzekające albumy i wyprzedając koncerty na całym świecie.

Zobacz również: Justin Timberlake na dwóch koncertach w Polsce!

Aby sprawić radość swoim oddanym fanom, zespół The Rose zjednoczył się podczas jednego z występów Woosung w Korei Południowej w 2022 roku. To ponowne spotkanie utorowało drogę ich pierwszemu pełnowymiarowemu albumowi „HEAL”, który został zainspirowany przekształcającą siłą muzyki i historiami, którymi dzielili się zarówno ich fani, jak i oni sami. Album „HEAL” zdobył 4. miejsce na liście Billboard’s Heatseekers Chart, a towarzysząca mu trasa koncertowa „HEAL Together World Tour” przyciągnęła ponad 90 000 widzów.

Zobacz również: King Nun – punkrockowa sensacja na żywo w Polsce

Teraz, wraz z drugim długo oczekiwanym długogrającym albumem „DUAL”, The Rose wznosi swoją muzykę na nowy poziom. Wykorzystując emocjonalną szczerość i wrażliwość zaprezentowaną w „HEAL”, ta najnowsza propozycja zgłębia koncepcję „równowagi”. Płynnie łącząc ze sobą światło i mrok, The Rose mistrzowsko splata emocje i dźwięki, oddając dualistyczną naturę, która definiuje ich muzykę.

Kierując się niezachwianym oddaniem dla swoich fanów i nierozerwalną więzią przyjaźni, The Rose nadal przesuwa granice artystyczne, urzekając publiczność na całym świecie swoją porywającą serce muzyką i niezapomnianymi występami.

The Rose zagra w Polsce. Data miejsce i bilety.

Jednym z przystanków w ramach europejskiej trasy „Dawn to Dusk” jest Polska! Koreańczycy zagrają w Krakowie 15 marca 2024. Koncert odbędzie się w Tauron Arenie Kraków, bilety kupicie na stronie LiveNation.pl oraz z systemu Ticketmaster.

The Rose – plakat wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *