The Rose zagrali w Krakowie [ZDJĘCIA]

Koreański zespół The Rose w ramach trasy „Dawn to Dusk” odwiedził także Polskę. 15 marca wystąpili w wypełnionej po brzegi Tauron Arenie.

The Rose to koreański zespół indie rockowy składający się z czterech utalentowanych muzyków: wokalisty i gitarzysty Woosunga, wokalisty/multiinstrumentalisty Dojoona, basisty Jaehyeonga i perkusisty Hajoona. Od samego początku istnienia słynęli z porywających występów i szybko stali się jedną z najbardziej rozchwytywanych koreańskich grup, wydając serię doskonale przyjętych przez krytyków albumów, które odbiły się szerokim echem wśród fanów na całym świecie.

Zobacz także: The Pineapple Thief wraz z Gavinem Harrisonem rozpalili Kraków [ZDJĘCIA]

The Rose zagrali w Krakowie

W dość szczelnie wypełnionej ludźmi Tauron Arenie punktualnie o 20 rozległy się dźwięki intra. Na spowitą ciemnościami scenę wkroczyli muzycy tworzący grupę. Można było usłyszeć wrzask rozwrzeszczałych młodych fanek zespołu. Większość z nich trzymała w rękach rekwizyt – lampkę z różyczką, co dawało ciekawy efekt wizualny na widowni. Widać, że zespół ten jest w naszym kraju bardzo popularny. Zobaczcie sami, jak było:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *