The Sisters Of Mercy zagrali w Nottingham. Zobaczcie naszą foto relację z tego koncertu

Legendarne The Sisters Of Mercy zagrali w zeszłą niedzielę w klubie Rock City w Nottingham. Mamy dla Was galerię zdjęć z tego niezwykłego koncertu.

The Sisters Of Mercy, czyli legenda gotyckiego rocka zagrała niesamowity koncert w zeszłą niedzielę. Ich koncert w klubie Rock City był prawie wyprzedany! Już na początku przywitała nas długa kolejka fanów, którzy w ten zimny wieczór cierpliwie czekali na otwarcie klubowych drzwi. To niesamowite, a zarazem dość zaskakujące, że można było spotkać bardzo dużo młodych osób, ale oczywiście nie zabrakło starej gwardii. Nastroszone włosy, mocny makijaż, buty na platformach, czyli klimat, który doskonale znamy z Castle Party. Mamy dla Was kilka zdjęć z tego wieczoru.

The Sisters Of Mercy w Nottingham

The Sisters Of Mercy powstało w latach 80 w angielskim Leeds. Trzeba przyznać, że istniejąc ponad 40 lat, na scenie dalej potrafili hipnotyzować publiczność. Legenda gotyckiego rocka odegrała ważną rolę w historii tego gatunku i po dziś dzień jest inspiracją dla młodych pokoleń.

Ale zanim The Sisters Of Mercy pojawili się na scenie, na rozgrzewkę pojawił się interesujący duet z The Virginmarys.

The Virginmarys

The Virginmarys to brytyjski duet, którego twórczość oscyluje na granicy punka i rocka. Energiczne utwory, świetny kontakt z publiką i widowiskowa gra perkusisty. Trzeba przyznać, że chłopaki dali sobie świetnie radę występując przed praktycznie pełnym klubem!

The Sisters Of Mercy

The Sisters Of Mercy pojawili się na scenie osnuci tajemniczą mgłą. Ich koncerty to nie tylko muzyczna uczta, ale również dość przemyślana pod względem wizualnym. Atmosfera podczas ich występu była dość gorąca, mimo zimnych gotyckich dźwięków. Publiczność jak zahipnotyzowana, chętnie wyśpiewywała teksty utworów.

The Sisters Of Mercy – setlista

 1. Doctor Jeep / Detonation Boulevard
 2. Don’t Drive on Ice
 3. Ribbons
 4. Alice
 5. Summer
 6. More
 7. I Will Call You
 8. Marian
 9. Eyes of Caligula
 10. Giving Ground
 11. But Genevieve
 12. I Was Wrong
 13. Here
 14. On the Beach
 15. When I’m on Fire
 16. Temple of Love
 17. ……………………………………
 18. Sandstorm
 19. Dominion / Mother Russia
 20. Lucretia My Reflection
 21. This Corrosion

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *