The Subways na dwóch koncertach w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

The Subways wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Kraków, klub Kwadrat oraz Warszawa, klub Hybrydy

🚨THE SUBWAYS NA DWÓCH KONCERTACH W POLSCE 🚨

22.03.2023 – Klub Kwadrat, Kraków
23.03.2023 – Klub Hybrydy, Warszawa

➡️ Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy już dziś 5.12 od godz. 12:00
➡️ Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się we wtorek 6.12 o godz. 11:00
➡️ Bilety w sprzedaży ogólnej od środy 7.12 na www.LiveNation.pl od godz. 10:00

The Subways

THE SUBWAYS uchodzą za jeden z najbardziej ekscytujących zespołów, aktualnie będących na trasach koncertowych. Porywają tłumy ich wybuchowym rockowym dźwiękiem i dzikimi występami.

Cofając się do 2005 roku, Billy, Charlotte i Josh o średniej wieku 18 lat, wkręcili się na międzynarodową scenę muzyczną z debiutowym albumem „YOUNG FOR ETERNITY” oraz z rockowo-klubowym singlem „ROCK & ROLL QUEEN”.
NME mianowało The Subways: “The sexiest thing to sweep rock n roll off its feet in years!”.
Występ w przebojowym amerykańskim serialu dla nastolatków – THE OC – oraz w filmie – RocknRolla – sprawił, że utwór trafił na listę Spotify Rock Playlist.

Zespół do tej pory wydał 4 albumy. Ich drugi, ‘ALL OR NOTHING’ (2008), został nagrany w LA wraz z bardzo wpływowym producentem Butch Vig. Album jest “Buoyed with emotional heft and supernova guitar riffs, wired around a maturing song craft” (MOJO). Utwory były napisane w czasie, kiedy Billy walczył o uratowanie swojego głosu, zaraz po operacji usunięcia guzków na strunach głosowych.
Kolejny album został wydany w 2011 – ‘MONEY AND CELEBRITY’. Album jest pełen “brilliantly anarchic punk-pop vignettes; each being a big musical finger that sticks it to financial greed, the mediocre mainstream and the fame fetishists” (ROCKSOUND) i zawiera singiel ‘WE DON’T NEED MONEY TO HAVE A GOOD TIME’.

Czwarty album, o tym samym tytule co nazwa zespołu, ukazał piosenkarza Billiego Lunna jako producenta, ponieważ to właśnie on przejął pełną kontrolę nad realizacją dźwięku i miksowaniem.

Występowanie na żywo to zdecydowanie konik zespołu. (Wzięli udział w ponad setce festiwali – w tym Glastonbury, Reading, Leeds, Rock Im Park.. Niezależnie czy występują dla 100 czy dla 25,000 fanów – zespół zawsze występuje na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *