Therion wraca do Polski na wyjątkową trasę koncertową

Zapraszamy na serię pięciu niezapomnianych koncertów legendarnego zespołu Therion, które odbędą się w lutym i marcu 2024 roku.

Therion zaszczyci polską publiczność występami w Lublinie, Krakowie, Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu, prezentując swoje najnowsze dzieło – ostatnią część epickiej trylogii „Leviathan”.

Therion wraca do Polski

Therion, zespół założony przez Christofera Johnssona w 1987 roku, jest uznawany za prekursorów symfonicznego metalu. Na swoim muzycznym koncie mają 19 albumów, w tym perełki takie jak: „Vovin”, „Deggial”, „Secrets of the Runes” oraz „Gothic Kabbalah”. Ich twórczość, pełna odniesień do mitologii, okultyzmu i pogaństwa, wyróżnia się unikalnym połączeniem muzyki klasycznej, opery i metalu, co przyniosło im światową sławę oraz wierną grupę fanów.

Zobacz również: Mystic Festival 2024: Wybierzesz, co zagrają Paradise Lost

Wydana 15 grudnia 2023 roku, trzecia część „Leviathan” jest kulminacją muzycznej podróży Therion. Fanów na koncertach czeka wyjątkowa okazja, by usłyszeć na żywo zarówno nowe kompozycje, jak i najważniejsze utwory z poprzednich części trylogii oraz klasyki z bogatej dyskografii zespołu.

Nie przegapcie szansy na uczestnictwo w tych wyjątkowych wydarzeniach muzycznych, które będą prawdziwą ucztą dla fanów symfonicznego metalu i nie tylko. Bilety już dostępne w przedsprzedaży!

Therion – daty i miejsca koncertów

  • 16.02.24 – Lublin, Radio Lublin
  • 17.02.24 – Kraków, Klub Kwadrat
  • 18.02.24 – Poznań, Klub Tama
  • 16.03.24 – Warszawa, Progresja Music Zone
  • 17.03.24 – Wrocław, Klub A2

Dołączcie do nas na muzyczną podróż z Therion i pozwólcie sobie na chwilę zapomnienia w świecie epickich dźwięków i mitycznych opowieści. Bilety możecie kupic na Eventim.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *