Thrashchester 2023. Uczta dla fanów thrash metalu już niebawem w Manchester!

Thrashchester 2023 to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie muzyczne. Już niebawem powróci do Manchesteru!

Thrashchester 2023 to jeden z tych mniejszych, jednodniowych festiwali wypełnionych po brzegi dobrą muzyką i sympatycznymi ludźmi. Po sukcesie zeszłorocznej edycji imprezy przyszedł czas na powtórkę! Fani przyzwoitego thrashowego łomotu nie będą rozczarowani. Ponieważ ta impreza skupia się w koło szeroko pojętego thrash metalu. A więc zapraszamy do Manchesteru! Wypolerujcie odświętne obuwie, wyciągnijcie z szafy swoje „battle jackets” i wskakujcie do młyna!

Thrashchester 2023. Kto zagra w tym roku?

W tym roku na scenie w klubie Rebelion pojawi się aż dziesięć kapel, które grają szeroko pojęty thrash metal. Oznacza to przede wszystkim dobrą zabawę! Pojawią się zespoły takie jak: lokalsi z Hellbearer, Chimp In A Box z Grimsby, Madicide. Reaper UK, Helgrind, Elimination, Mechanized, Tempered, Devastator — o którym pisaliśmy już nie raz oraz jako wisienka na torcie, na zakończenie imprezy pojawią się chłopaki z Shrapnel! Ten event to solidna delegacja podziemnych thrashowych kapel z brytyjskiego, metalowego podziemia.

Thrashchester 2023. Data, miejsce i bilety.

Thrashchester – oficjalny plakat imprezy

Thrashchester 2023 odbędzie się już 18 listopada w klubie Rebelion w Manchesterze. Bilety w bardzo przyjaznej cenie są dostępne tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *