Till Lindemann zapowiada nową płytę szokującym wideo18+

Till Lindemann (Rammstein), znany z mocnych, często prowokacyjnych przekazów, wraca z nową płytą.

Nowy album zatytułowany „Zunge” ma swoją premierę 3 listopada, a już teraz robi furorę wśród fanów i nie tylko. Dlaczego?

Till Lindemann z kontrowersyjnym klipem do „Zunge”

Artysta postanowił zapowiedzieć swój album w dość kontrowersyjny sposób – mocnym klipem, który od razu przyciąga uwagę ostrzeżeniem dla widzów. Klip nie zawiera efektów specjalnych, co sprawia, że obrazy, które przedstawia, są jeszcze bardziej realistyczne i mocne. Otwierający się widok gastroskopii wokalisty prowadzi do jeszcze bardziej drastycznych scen – od zaszywania mu ust po jedzenie szkła. Wskazane ograniczenie wiekowe 18+ nie jest więc przypadkowe.

Zobacz również: Till Lindemann z Rammstein odwiedzi Polskę. Solowy koncert w Katowicach!

Dla wielu jest to odważny ruch artysty, ale nie można zapominać, że Till Lindemann od zawsze lubił prowokować i wzbudzać emocje. Można by się zastanawiać, czy klip to tylko chwyt marketingowy czy może coś więcej? Bez względu na interpretacje, jedno jest pewne – ludzie mówią o tym klipie i z niecierpliwością czekają na premierę albumu „Zunge”.

Klip można zobaczyć pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=mGrJml5nq0o

Trasa koncertowa „Till Lindemann Tour 2023”

A ci, którzy chcą zobaczyć Lindemanna na żywo, będą mieli taką szansę 26 listopada 2023 roku. W katowickim Spodku wystąpi w towarzystwie Aesthetic Perfection.

Zobacz również: Rammstein w Polsce. Misterium ognia i wagnerowskich marszy [RELACJA + ZDJĘCIA]

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie będzie można kupić już od 2 maja, a ich ceny wahają się od 225 do 475 złotych. Bilety są dostępne pod linkiem: https://pl.mticket.eu/en/katowice/till-lindemann-674.html

Na koncercie Tilla Lindemanna nie zabraknie również supportów. W roli rozgrzewających publiczność wystąpią zespoły Aesthetic Perfection i Phantom Vision.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *