To Kill Achilles kolejny support koncertu ANNISOKAY w Warszawie i Krakowie

Obok Fixation przed ANNISOKAY wystąpi To Kill Achilles – skład wyspecjalizowany w melodyjnej wizji aranżacyjnej nurtu metalcore’u promuje tegoroczne wydawnictwo “Recovery”.

Gdy Annisokay grają metalcore pocięty post-hardcorem, wierzy się im w stu procentach. Uwierzycie im też na żywo, już tej jesieni! U boku niemców wystąpi młody norwerski skład Fixation.

Młoda norweska grupa wyda swój debiutancki album i ruszy w jesienną trasę u boku Niemców!

Norweskie Fixation ma na koncie alt-metalowo przebojową EP-kę “Global Suicide”, a ich debiutancki album wyjdzie we wrześniu. Grupa zachwyciła m.in. publikę festiwalu Eurosonic i już jesienią pierwszy raz zagra u nas!

W okolicach “Devil May Care” z 2016 roku Annisokay szturmem wdarło się w świat rock/metalowej popularności. Lata szlifowania rzemiosła przyniosły imponujące efekty, ponieważ kapela zawrotnym tempie rozwijała swoje umiejętności na polu skrajnie emocjonalnego metalco-re’u i post-hardcore’u. W związku z tym słuchacze docenili nie tylko sukcesywnie rozwijany warsz-tat, ale przede wszystkim maksymalnie rozedgraną emocjonalność – jak to w metalcorze i post-hc. Annisokay nie szminkuje niczego i nie próbuje udawać kogoś innego. To wrzask prosto z trzewi, a nie wyreżyserowany teatrzyk. Z płyt działa wspaniale, a wyobraźcie sobie, ile zyskuje w wypadku konfrontacji na żywo.

𝗙𝗜𝗫𝗔𝗧𝗜𝗢𝗡 norweski metalcore i alternative rock

Jeśli ktoś uznałby, że Fixation złapali pana boga za nogi, trudno byłoby odmówić prawdziwości tego stwierdzenia. Norweska załoga za sprawą EP-ki “Global Suicide” zatrzęsła metalcore’owym światkiem, chętnie żeniąc go z melancholijną przebojowością alt-rocka sprzed dwóch dekad i wyjątkowo dopracowanymi melodiami. Ich fanem jest sam Jordan Fish z Bring Me The Horizon – takie laury uznania to najlepszy stempel jakości, jaki można sobie wyobrazić.

To Kill Achilles pokaże nam prawdziwie emocjonalną odmianę metalcore’u

Organizator Knock Out Productions zaprasza na koncert:

ANNISOKAY (Niemcy) post-hardcore
Fixation (Norwegia) alternative rock, metalcore

Kiedy:
 21 października (sobota) 2023
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Kiedy: 22 października (niedziela) 2023
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a]


Bilety: 89 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Bilety na koncerty są już dostępne na:
SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
eBILET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *