Tokio Hotel w Krakowie

Już w najbliższy poniedziałek, 22 maja 2023, miłośnicy rocka będą mieli okazję doświadczyć niezapomnianego koncertu niemieckiego zespołu Tokio Hotel.

Koncert Tokio Hotel odbędzie się w krakowskim Klubie Studio, a w roli supportu wystąpi utalentowana Casey Baer. To jedyna okazja, aby zobaczyć na żywo ten światowej klasy zespół w Polsce w 2023 roku.

Bilety na Koncert Tokio Hotel: Dostępność i Ceny

Ceny biletów na koncert Tokio Hotel w Krakowie oscylują w granicach od 200 do 420 PLN, w zależności od kategorii. Przedsprzedaż biletów odbywa się na stronie www.eventim.pl, a w dniu koncertu bilety będą dostępne w klubie od godz. 19:00. Pamiętajmy, że wszystkie bilety zakupione na poprzednie terminy koncertów w 2021, 2022 i 2023 roku w katowickim MCKu, są ważne na koncert w Klubie Studio.

Unikalne doświadczenie koncertu Tokio Hotel

Tokio Hotel to więcej niż muzyka – to cały wszechświat stworzony przez członków zespołu: Toma, Georga, Gustava i Billa. Po sprzedaży ponad 10 mln płyt w 68 krajach oraz zdobyciu licznych nagród, zespół nie spoczywa na laurach. Każda piosenka, album, koncert to kolejny krok w poszerzaniu granic własnej twórczości. Występy na żywo to prawdziwe spektakle, w których niezrównane dekoracje sceniczne, oryginalne kostiumy i niesamowita produkcja dźwięku wyróżniają Tokio Hotel na tle innych zespołów.

Najnowszy album Tokio Hotel na Koncercie w Krakowie

W listopadzie ubiegłego roku ukazał się siódmy album zespołu, „2001”. Utwory z najnowszej płyty, a także największe hity Tokio Hotel, będą można usłyszeć już 22 maja na koncercie w krakowskim Klubie Studio. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji i dołączcie do niesamowitej atmosfery koncertu Tokio Hotel. Zakup biletów jest prosty i szybki, dlatego nie zwlekajcie i zarezerwujcie swoje miejsce już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *