Tommy Lefroy wystąpi na jedynym koncercie w Polsce.

Tommy Lefroy przyjeżdża do Polski na jeden koncert. Ten soft rockowy duet wystąpi w Warszawie pod koniec września.

Tommy Lefroy to soft rockowy projekt założony przez Wynter Bethel i Tessę Mouzourakis. Zestawiając kąśliwe teksty z rozmarzonym wokalem i ostrymi kompozycjami, duet wykorzystuje zniekształcony gitarowy fuzz i pianino, aby ukształtować dźwięk, który jest jednocześnie intymny, filmowy i nostalgiczny.

Tommy Lefroy na jedynym koncercie w Polsce. Data, miejsce, bilety

Data: 27.09.2024
Miejsce: Warszawa, Hybrydy
Bilety dostępne w sprzedaży od 3 maja na stronie Livenation.pl oraz w serwisie Ticketmaster.

Tommy Lefroy – informacje o zespole

Podążając śladami nieskrępowanych kobiecych songwriterek, takich jak Joni Mitchell czy Alanis Morissette, klasycznych dźwięków Fleetwood Mac i Toma Petty’ego lub kreatywnych współczesnych twórców tj. Big Thief i Bon Iver, Tommy Lefroy wyciąga to, co najlepsze z songwritingu opartego na prymacie tekstu.

Pierwszy singiel Tommyy LefroyNorthern Towns” to utwór, który zatoczył pełne koło. Piosenka zaczęła powstawać w kuchni Wynter w Los Angeles (brzęk kieliszków z wczesnych notatek głosowych jest nadal obecny w utworze) i została ukończona pomiędzy londyńskim mieszkaniem Tessy, a domem z dzieciństwa Wynter w północnym Michigan.

Ich twórczość to historie pisane dla siebie nawzajem, dla przyjaciół i dla chłopców, którzy odeszli. Otulone są delikatnym śniegiem miłości i straty, żarliwymi burzami młodości, miłosnymi potknięciami i poczuciem humoru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *