Tony Levin anonsuje koncerty Petera Gabriela [VIDEO]

Tony Levin, basista od lat związany z Peterem Gabrielem, a także od lat 80 z przerwami z zespołem King Crimson anonsuje trasę koncertową Petera Gabriela

Ledwie została ogłoszona trasa koncertowa Petera Gabriela po Europie, Tony Levin, czyli basista z ekipy Petera Gabriela na swoim kanale youtube zamieścił anons trasy koncertowej. Zobaczcie sami:

Tony Levin

Amerykański basista, muzyk sesyjny i koncertowy. Wirtuoz zarówno gitary basowej, jak i Chapman Stick, którego jest propagatorem, a także najbardziej znanym muzykiem grającym na tym instrumencie. Najbardziej znany jest z współpracy z Peterem Gabrielem od początku jego kariery muzycznej. Wieloletni członek grupy King Crimson (lata 1981 – 84, 1994 – 1999, 2003 – 2010 i od 2013 roku).

Peter Gabriel – koncert w Polsce

Trasa koncertowa Petera Gabriela rozpoczyna się koncertem w Polsce, w krakowskiej Tauron Arenie 18 maja 2023 roku. Sprzedaż biletów rozpocznie się 14 listopada  www.livenation.pl Fani będą mieli dostęp do specjalnej przedsprzedaży za pośrednictwem listy mailingowej Peter’s Fan Club, która właśnie się rozpoczęła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *