Tool wraca na jedyny koncert do Polski [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Znany na całym świecie zespół Tool ogłosił swoją europejską trasę koncertową na 2024 rok, z niecierpliwością oczekiwaną przez fanów na całym kontynencie. W ramach tej trasy zespół odwiedzi również Polskę, co jest wyjątkowym wydarzeniem dla polskich miłośników muzyki.

Tool, którego twórczość cechuje unikalne połączenie rocka progresywnego i metalu alternatywnego, powraca do Europy z serią koncertów. Trasa obejmuje występy w takich prestiżowych miejscach jak The O2 Arena w Londynie, Tele2 Arena w Sztokholmie, oraz Accor Arena w Paryżu. Dodatkowo, zespół wystąpi na znaczących festiwalach, w tym Graspop Metal Meeting, Tons of Rock, i CopenHell.

Tool w Polsce w 2024

Szczególnym punktem trasy będzie koncert w Polsce, który odbędzie się 11 czerwca 2024 roku w Tauron Arenie w Krakowie. Jest to wyjątkowa okazja dla polskich fanów, aby na żywo doświadczyć energii i kreatywności Tool, które sprawiły, że zespół ten zyskał światowy rozgłos.

Zobacz również: Smash Into Pieces zagrali w Krakowie [ZDJĘCIA]

W trakcie europejskiej trasy, na wszystkich koncertach (poza występami na festiwalach) zespół będzie wspierany przez grupę Night Verses, która również cieszy się uznaniem w środowisku miłośników rocka.

Tool na jedynym koncercie w Polsce. Gdzie kupić bilety?

Informacje o biletach są już dostępne:

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 15 listopada, o godzinie 10:00.
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się dzień później, w czwartek, 16 listopada, również o godzinie 10:00.
  • Sprzedaż ogólna biletów ruszy w piątek, 17 listopada o godzinie 10:00, dostępna na stronie LiveNation.pl.

Koncert Tool w Polsce to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych 2024 roku, które z pewnością przyciągnie fanów z różnych zakątków kraju i nie tylko. Zapowiada się niezapomniane przeżycie dla wszystkich, którzy zdecydują się być częścią tej muzycznej podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *