TOOL zagra w Polsce już za miesiąc

TOOL powraca do Europy z pierwszą trasą koncertową od wydania Fear Inoculum w 2019 roku. Niecierpliwie oczekiwana trasa rozpoczęła się w Kopenhadze 23 kwietnia 2022 r.

„Z wielką przyjemnością mogę ogłosić nasz powrót na trasę” – powiedział Danny Carey. Ostatnie miesiące były, delikatnie mówiąc, wyzwaniem, ale ze wspaniałych prób płyną wspaniałe lekcje i wspaniałe nagrody. Naprawdę nie możemy się doczekać, aby się nimi z wami podzielić”. Zespół wystąpi w Polsce już 21 maja na krakowskiej Tauron Arenie. Tool po raz ostatni odwiedził Polskę w ramach Impact Festival w 2019 roku. Tego nie można przegapić!

Bilety można jeszcze kupić pod tym linkiem

Album „Fear Inoculum” ujrzał światło dzienne w sierpniu 2019, po wieloletnich przygotowaniach. Album zadebiutował na szczytach list sprzedaży w wielu krajach, wstrząsając też listami radiowymi i  zdobywając szerokie uznanie krytyków. NME przyznało Fear Inoculum pięć gwiazdek i powiedziało, że to „… o wiele więcej niż tylko album”, The Guardian nazwał krążek „A legacy Album”, Visions nazwał 10-trackową kolekcję „doskonałą wersją płyty TOOL” i Kerrang! powiedział „Tool przekracza własne granice…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *