Travis Barker z Blink-182 reklamuje gruszkę do lewatywy. Tego nie da się odzobaczyć [WIEDEO]

Travis Barker, znany perkusista zespołu Blink-182, wystąpił w niecodziennej reklamie promującej kolekcjonerską gruszkę do lewatywy. Reklama zdobyła ogromną popularność, jednak musicie pamiętać, że nie da się jej odzobaczyć!

Rockowe zespoły poszukują nowych możliwości promocji, sprzedając nie tylko koszulki czy czapki, ale także różne nietypowe produkty.

Travis Barker zagrał w reklamie. Muzyk zachwala gruszkę do lewatywy

Iron Maiden oferuje fanom możliwość zakupu biżuterii wykonanej z używanych przez członków zespołu strun gitarowych, Metallica handluje cygarami, a Def Leppard poszedł na całość i sprzedaje własną linię kosmetyków. Kolekcja obejmuje palety cieni do powiek i cienie w sztyfcie, pomadki i olejki do ust, rozświetlacze, świece, pędzle i gąbki do makijażu, naklejki do paznokci, akcesoria i wiele innych. Ale to nie wszytsko. Swoją linię kosmetyków stworzył wcześniej Ozzy Osbourne.

Niedawno Blink-182 zaskoczył fanów kolekcjonerską gruszką do lewatywy. W jej reklamie Travis Barker dzieli się swoim sekretem na sukces i szczęście, a mianowicie stosowaniem wlewu wodnego Liquid Death. Reklama zawiera zabawne sceny i odniesienia do filmów, takich jak „Milczenie owiec” czy „Ludzka stonoga”.

Zestaw z gruszką do lewatywy i puszką wody był dostępny w sprzedaży za 182 dolary, ale już został wyprzedany. W opisie produktu podkreślono, że jest to kolekcjonerski zestaw dla dorosłych i nie powinien być stosowany jako prawdziwe urządzenie medyczne.

W 2022 roku Blink-182 zapowiedział powrót na scenę w oryginalnym składzie, wraz z Tomem DeLonge’em, który opuścił zespół w 2015 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *