Triple Thrash Triumph (Megadeth, Kreator i Sacred Reich): Zostały ostanie bilety

Potrójna thrashowa chłosta w Spodku – Megadeth, Kreator i Sacred Reich – za niespełna miesiąc. Bilety na płytę, w loży i sektorze A już zostały wyprzedane!


23 lipca w katowickim Spodku czeka nas thrashmetalowa uczta. Mistrzami ceremonii będą Megadeth, a towarzyszyć im będą Kreator i Sacred Reich. Bilety na płytę, w loży i sektorze A już zostały wyprzedane – bilety w innych sektorach wciąż jeszcze są dostępne.

Triple Thrash Triumph. Ostatnie bilety w sprzedaży

Kulminacją wieczoru będzie symfonia zniszczenia w wykonaniu zespołu Megadeth, promującego najnowszy, znakomity album „The Sick, the Dying… and the Dead!”. Megadeth to oczywiście Dave Mustaine, pierwsza gitara thrashu i jedyny w swoim rodzaju głos, ale jego towarzysze również są mistrzami w swoim fachu. Na drugiej gitarze partneruje mu Kiko Loureiro (wcześniej filar brazylijskiej Angry), sekcja rytmiczna to basista James LoMenzo (widywany na scenie u boku m.in. Zakka Wylde’a) oraz perkusista Dirk Verbeuren (od Soilwork po The Devin Townsend Project). Razem tworzą jeden z najlepszych zespołów koncertowych we współczesnym metalu.

Thrash metal zrodził największych gigantów gatunku na amerykańskiej ziemi, ale i w Europie znaleźli się śmiałkowie, którzy wznieśli flagę nienawiści. Prym wiodła scena niemiecka, a na niej Kreator, którego muzyka emanuje ekstremalną agresją. W Polsce Kreator już w połowie lat 80. zyskał legion wiernych fanów, a ich pierwsze koncerty – właśnie w Spodku – przeszły do legendy. Mijają dekady, a drużyna dowodzona przez Mille Petrozzę wciąż skutecznie sieje zniszczenie, czego dowodem zarówno ostatni album „Hate Über Alles”, jak i promującego go koncerty.

Niemal każdy polski fan metalu wchodził w lata 90. z winylem „The American Way” w skromnej jeszcze kolekcji. I dobrze, bo drugi album Sacred Reich, wydany u nas na licencji, to kawał soczystego thrashu, doskonale balansującego agresję i groove. Być może zabrakło im szczęścia, by zrobić karierę adekwatną do talentu, ale w Katowicach nie zabraknie im repertuaru i energii, by dać nam lekcję, jak to się robi po amerykańsku.

Triple Thrash Triumph. Gdzie kupić bilety?

Bilety na Triple Thrash Triumph można nabyć na stronie Mystic Coalition (bilety kolekcjonerskie) oraz za pośrednictwem serwisu eBilet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *