Triptykon zagrał na Bloodstock Open Air Festival 2023. Zobacz galerię zdjęć z koncertu.

Zespół Triptykon zagrał podczas 2 dnia Bloodstock Festival w Catton Hall. Zobacz galerię zdjęć z koncertu, którą dla Was przygotowaliśmy.

Triptykon z legendarnym Tomem Warriorem (Thomas Gabriel Fisher) pojawił się w sobotę na głównej scenie Bloodstock Festival w Catton Hall. Zespół wykonał specjalny set poświęcony kultowym dokonaniom Celtic Frost.

Triptykon na Bloodstock Open Air Festival 2023

Szwajcarski Triptykon powstał w 2008 roku z Inicjatywy Fishera, który już na początku zapowiedział, że „będzie brzmieć tak bardzo podobnie do Celtic Frost jak to tylko możliwe”. Grupa zaprezentowała część dziedzictwa legendarnego Celtic Frost przed publicznością na Bloodstock Open Air Festival. To był naprawdę wyśmienity koncert.

Zobacz galerię z koncertu Abbath na Bloodstock Open Air Festival 2023

Bloodstock Open Air Festival 2024. Co wiemy o przyszłorocznej edycji tej imprezy

Znamy już kilku pierwszych wykonawców, którzy pojawią się w Catton Hall za rok. Bloodstock Open Air Festiwal odbędzie się w terminie 8-11.08.2024. Na scenie pojawią się między innymi:  Amon Amarth jako ekskluzywne show w UK. Architects, także ze swoim ekskluzywnym show. A ponadto pojawią się ClutchRotting ChristFlogging MollyMalevolenceUnleash The ArchersThe Night FlightSepticfleshGreen LungIgorrr, Korpiklaani, Infected Rain oraz Hellripper

Karnety weekendowe można kupić na stronie organizatora. Bilety VIP oraz Camper Van są całkowicie wyprzedane! Bliżej daty imprezy w sprzedaży pojawią się również bilety jednodniowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *