Truckfighters już w maju powrócą do Polski na dwa koncerty

Uwielbiani w naszym kraju stonerowcy wystąpią 16 maja w poznańskim klubie 2progi oraz 17 maja w warszawskim Klub Proxima

Szwedzi ze stoner rockowego Truckfighters po blisko 5 latach powracają do Polski na 2 koncerty! Grupa wystąpi 16 maja w poznańskich 2 Progach oraz dzień później w warszawskim klubie Proxima.

Truckfighters zagrają w Polsce dwa koncerty

“Najlepszy zespół jaki kiedykolwiek istniał” – takie słowa padają z ust Josha Homme’a w dokumencie o Truckfighters z 2011 roku. Trudno nie podzielać jego entuzjazmu, bowiem Szwedzi już od ponad 20 lat pracują na swoją markę udowadniając wartość zarówno na albumach (ostatni jak dotąd w ich dyskografii to “V” z 2016 roku”) oraz za sprawą setek koncertów, w które grupa wkłada więcej energii, niż inni potrafią wykrzesać przez całą karierę.

Zobacz również: Sebastian Riedel wyrusza w ogólnopolską specjalną akustyczną trasę koncertową

Niklas “Dango” Kallgren oraz Oskar “Ozo” Cedermalm połączyli siły i zeszli na początku millenium do piwnicy gdzieś w miejscowości Örebro, a pierwszym owocem tego spotkania był hymn desert rocka – “Desert Cruiser”. Ich inspirowany stonerem, progresywny i melodyjny hard rock zebrał wokół siebie masę oddanych fanów, o czym świadczą wyprzedane koncerty na całym świecie.

Szczegóły koncertów Truckfighters w Polsce

Koncerty odbędą się odpowiednio:

  • 16.05.2024 Poznań, 2Progi
  • 17.05.2024 Warszawa, Proxima

BILETY: https://bit.ly/TRUCKFIGHTERS_PZŃ
Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *