Trup i Ciśnienie zagrają przed Imperial Triumphant w Polsce

Nowojorczycy już za chwilę wystąpią w Gdańsku, Warszawie i Krakowie! 

U boku nietuzinkowej amerykańskiej formacji Imperial Triumphant zagrają równie niezwykli lokalni goście! Na wszystkich trzech koncertach usłyszymy hałas grupy Trup, a w Warszawie i Krakowie skład występów uzupełni awangardowy zespół pod nazwąCiśnienie.

Imperial Triumphant i ich goście zagrają w Polsce kolejno: 5 września w gdańskim Drizzly Grizzly, 6 września w klubie Hydrozagadka w Warszawie oraz 7 września w krakowskiej hali Kamienna12

Bilety na koncerty są dostępne w sprzedaży w Knock Out Music Store oraz w sklepie Drizzly Grizzly (tylko Gdańsk!)

IMPERIAL TRIUMPHANT (USA) eksperymentalny death metal, avant-garde:

Znacie drugi zespół metalowy, który nagrał numer z Kennym G? Albo taki, który odstawił diabła, rycerzy siodłających konie i podniosłą poezję na rzecz opisywania brzydoty Nowego Jorku? Imperial Triumphant to długo wyczekiwana rewolucja na niwie technicznego death/black metalu, a wszystkie znaki na niebie i ziemi potwierdzają, że za tym wszystkim stoi szeroko rozrysowany koncept, a nie kombinowanie dla kombinowania. 

Już sama muzyka zaskakuje, bo – w odróżnieniu od wszystkich odmian rocka – nie bierze się z bluesa, lecz z free jazzu. Tutaj króluje improwizacja i spontaniczność, a każdy ze skrzących się dysonansów ma dokładne miejsce w układance, podobnie jak gradobicie blastów i morze solówek. 

Do tego wystarczy dorzucić tak pieczołowicie rozegrane kwestie imidżu, bo o ile w metalu zawsze królowała brzydota, tak w otoczce okołomuzycznej Imperial Triumphant rządzi piękno. Jeden z najważniejszych zespołów metalowych ostatniego dziesięciolecia? Całkiem możliwe, przekonajcie się sami, a nie pożałujecie.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

TRUP (Polska) death metal: 

W scenowych kuluarach krąży plotka, że Trup nawet nie komponuje materiału – ot, panowie we trójkę spotykają się na jednej lub dwóch próbach przed wejściem do studia i improwizują. Koniec. Efekt tych improwizacji to dziki, jadowity, a przede wszystkim nieokiełznany death metal w mocno oldschoolowym wariancie, w którym często do głosu dochodzą wpływy hardcore punka czy noise’u. Nie wiadomo, czego się po nich spodziewać, pewnie sami tego nie wiedzą, ale to tym lepiej – Trup cały czas czyha gdzieś za rogiem. 

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

CIŚNIENIE (Polska) dark jazz, post-rock: 

Katowicka grupa właściwie nigdy nie podaje rozwiązań na tacy, nigdy nie brzmi ładnie i ciepło, nigdy nie zapewnia spokoju. Ten skład to dziwaczne, a jednak pełne przepychu, głośne połączenie post-rockowych snujów z apokaliptycznym jazzem skrzącym się na wszystkie możliwe strony. Polecamy uważać – Ciśnienie hipnotyzuje bez ostrzeżenia i właściwie z miejsca, ale coś nam podpowiada, że chętnie weźmiecie z nimi udział w tej hipnoterapeutycznej sesji. 

 FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM


Zagrają: 
IMPERIAL TRIUMPHANT (USA) eksperymentalny death metal, avant-garde

Trup (Polska) death metal


Kiedy: 5 września (środa) 2022
Gdzie: Gdańsk @ Drizzly Grizzly, ul. Elektryków
Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Drizzly Grizzly

Zagrają:
IMPERIAL TRIUMPHANT (USA) eksperymentalny death metal, avant-garde
+
Trup (Polska) death metal 
Ciśnienie (Polska) dark jazz, post-rock 

Kiedy: 6 września (czwartek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 7 września (piątek) 2022
Gdzie: Kraków @ Kamienna12 (hala Hype Park), ul. Kamienna 12
Bilety: 79 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT
– SKLEP DRIZZLY GRIZZLY


Zapraszają
Knock Out Productions 
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Drizzly Grizzly
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *