Trzy koncerty Azarath w styczniu

Left Hand Sounds zaprasza na trzy styczniowe koncerty pomorskiej bestii Azarath! Śmierćmetalowy kwartet wystąpi w Bielsku-Białej, Krośnie i Krakowie! Ramię w ramię stanie z nimi KULT MOGIŁ! 🔥

Azarath, Kult Mogił | 21.01. Bielsko-Biała

Azarath, Kult Mogił | 22.01. Krosno

Azarath, Kult Mogił | 23.01. Kraków

Bilety dostępne w sieci Ticketos w cenach: 70zł (przedsprzedaż) *80zł (w dniu koncertu)

https://ticketos.pl/promotor/128/left-hand-sounds

Azarath – death metal, PolskaPomorscy barbarzyńcy od dwóch dekad konsekwentnie i świadomie budują swoją markę na metalowej mapie. Dowodem jest ich ostatni krążek „Saint Desecration”, którego mocy najlepiej będzie doświadczyć na żywo! Masywny i bezlitosny death metal w swej najczystszej, bluźnierczej postaci. Koncertowa profanacja świętych! Zmiłowania i łaski nie będzie!

„Christcum” (live @ Summer Dying Loud 2021):

„Beyond the Gates of Burning Ghats” (z albumu „Saint Desecration”, Agonia Records 2020):

FFO: Morbid Angel, Behemoth, Krisiun, Deicide

Kult Mogił – death metal, PolskaDoborowe towarzystwo zapewni Kult Mogił. Zespół tyleż niedoceniony, co wzbudzający zachwyt i kreujący swoją własną wizję brutalnego death metalu, łączącego pasję, szczerość i totalną bezkompromisowość. Prawdziwy, mroczny i bezduszny Metal Śmierci. Czy będziecie mieli odwagę na spotkanie z własnym Dasein!? KULT, śmierć i MOGIŁ!

„Torn Away the Remains of Dasein” (full album stream, Pagan Records 2020):

„Portentaque” (full EP stream, Pagan Records 2017):

FFO: Blood Incantation, Grave Miasma, Deicide, Portal

* Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 grudnia 2021, koncerty mogą odbywać się przy zachowaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego. Koncerty odbędą się więc przy limicie uczestników do 30% pojemności klubu. W limit nie wliczają się osoby posiadające Unijny Certyfikat COVID (UCC), a więc zaszczepione, ozdrowieńcy oraz posiadające aktualny, negatywny wynik testu w profilu IKP. Prosimy o kupowanie biletów z odpowiednich pul odpowiadających stanowi faktycznemu na dzień koncertu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *