TSA Dream Team zagra w Krakowie w listopadzie 2024

TSA Dream Team wystąpi w Krakowie w listopadzie 2024. Będzie to jedyny koncert tego zespołu w 2024 roku

Do Klubu Studio przybędą pionierzy heavy metalu w Polsce – zespół TSA – w składzie: Marek Piekarczyk (wokal), Stefan Machel (gitara), Paweł “Bejbi” Mąciwoda (gitara basowa) oraz Zbigniew Kraszewski (perkusja). Będzie to jedyny koncert tej grupy w tym roku.

TSA na jedynym koncercie w 2024 roku. Data, miejsce, bilety

TSA wystąpi w Krakowie na jedynym koncercie w 2024 roku
Data: 17 listopada 2024
Miejsce: Klub Studio, Kraków, ul. Budryka 4
Bilety miejsca stojące: 149 zł – przedsprzedaż, 169 zł – w dniu koncertu
Bilety balkon (tylko sieć Ticketclub): 169 zł – przedsprzedaż, 189 zł – w dniu koncertu
Sprzedaż biletów w serwisach: Ticketclub, eBilet, KupBilecik oraz kolekcjonerskie na stronie Klubu Studio oraz stacjonarnie w klubach Studio i Filutek.
Otwarcie bram: 18:30, Start koncertu: 20:00

TSA – informacja o zespole

TSA to zespół z ponad 40-letniej historią. Wydali 14 albumów, w tym aż 7 koncertowych (niektóre z nich ukazały się wyłącznie na kasetach). Najnowszy z nich jest wydany nakładem Mystic Production w 2023 roku i nosi tytuł Live 2021.

Album jest zapisem koncertu z 4 września 2021 w Gliwicach, który był pierwszym koncertem pod szyldem TSA Dream Team – 40 Tour, po reaktywacji zespołu w składzie: Marek Piekarczyk (śpiew), Andrzej Nowak (gitara), Stefan Machel (gitara), Paweł Mąciwoda (gitara basowa), Zbigniew Kraszewski (perkusja) w maju 2021. Był to zarazem ostatni koncert w tym składzie, z powodu nieoczekiwanej śmierci Andrzeja Nowaka, która miała miejsce rok później. Od tej pory zespół pozostaje w czteroosobowym składzie, jednak nie koncertuje zbyt często. Obecnie muzycy przygotowują materiał na nowy album.

W tym roku TSA Dream Team wraca z potężnym brzmieniem znanym z najbardziej spektakularnych koncertów, energetycznych utworów i najlepszych wspomnień. Koncert, który odbędzie się w krakowskim Klubie Studio, będzie jedynym występem w Polsce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *