Turmion Kätilöt we Wrocławiu: Znamy support i nowe miejsce koncertu [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Turmion Kätilöt we Wrocławiu: Znamy support i nowe miejsce koncertu. Występ grupy przenosi się do klubu Łącznik, a w roli supportu muzyków zagra grupa Bloodred Hourglass.

Bloodred Hourglass dysponuje szeroką pulą wpływów, a ich podejście do metalu jest przede wszystkim nastawione na rozwój – od zadziornego groove przez ekstremę, aż po elektroniczne podjazdy. Jego świadectwem jest zarówno zeszłoroczny album “Your Highness”, jak i wydany przed dwoma miesiącami singiel “In Lieu of Flowers”.

Wszystkie posiadane wejściówki zachowują swoją ważność w nowym terminie i miejscu wydarzenia! Do zobaczenia już 10 lutego! Bilety znajdziecie tutaj: SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)

TURMION KÄTILÖT (Finlandia) industrial metal

Nazywają się Położne Potępienia i równie szalona jest ich muzyka. Potężne, deathmetalowe brzmienie koegzystuje w niej z zimną mechaniką industrialu i taneczną rytmiką, ale starcza miejsca również na porywające, hymniczne refreny, wykrzyczane przez dwóch opętanych wokalistów. Niektórzy mówią, że Turmion Kätilöt to party metal – owszem, ale przy założeniu, że jest to impreza BDSM w schronie przeciwatomowym urządzona dla tych, co przetrwali nuklearną zagładę i jest im już wszystko jedno.

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

BLOODRED HOURGLASS (Finlandia) melodic death metal:

Bloodred Hourglass rozumieją, że metal to przede wszystkim współczesność, a współczesność = eklektyzm. W związku z tym sekstet z Mikkeli nie ma w swoim słowniku takich haseł jak “limity” czy “ograniczenia”. Ich bazą pozostaje oczywiście death metal w wariancie melodyjnym, gdzie równie ważne co blasty i grób ważne są też hity oraz groove (tak, groove i grób się rymują, warto pamiętać). Na ubiegłorocznym “Your Highness” grupa osiągnęła swój szczyt, z dużą gracją mieszając ekstremę, odrobinę rozbujanego metalu na stadiony, elektroniczne pasaże i tyle wzniosłych melodii, że trudno wyjść z podziwu. Nie wiemy, czym oni oddychają w tej Skandynawii, ale też byśmy tak chcieli, bo ambicje Bloodred Hourglass robią wrażenie.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

Wystąpią:
TURMION KÄTILÖT (Finlandia) industrial metal
+
Bloodred Hoursglass (Finlandia) melodic death metal

Kiedy:
 10 lutego (piątek) 2023
Gdzie: Wrocław @ Łącznik, ul. Tramwajowa 1-3
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż / 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
SKLEP KNOCK OUT
EBILET

Zaprasza
Knock Out Productions
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

One thought on “Turmion Kätilöt we Wrocławiu: Znamy support i nowe miejsce koncertu [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *