TV GIRL w Polsce. Ogromne zainteresowanie zmusiło organizatorów do zmiany miejsca koncertu

TV Girl zagrają na jedynym koncercie w Polsce. Zainteresowanie imprezą było tak duże, że organizatorzy zmienili miejsce imprezy. Sprawdźcie szczegóły!

TV Girl zadebiutowali dekadę temu mixtapem „The Wild, The Innocent, The TV Shuffle”, któremu towarzyszyła książeczka do kolorowania. To bardzo dobrze oddaje charakter muzyki kalifornijskiej formacji – na pierwszy rzut ucha wydaje się, że grają proste indiepopowe piosenki, ale paleta wykorzystywanych przez TV Girl barw obejmuje też rap i wiele odcieni nowej elektroniki.

TV Girl w Polsce. Zmiana miejsca koncertu!

TV Girl to z pozoru słoneczna mieszanka francuskiego popu z lat 60-dziesiątych z muzyką soul prosto z południowej Kalifornii. Jednak pod tą lśniącą powłoką kryje się mroczne serce, bijące ostrym dowcipem i cyniczną alienacją, a muzyka jest przez to tym bardziej pociągająca. Zespół został założony w 2010 roku, a w jego skład wchodzą Brad Petering, Jason Wyman i Wyatt Harmon.

W 2014 roku grupa TV Girl zaprezentowała swój debiutancki album “French Exit”, który zdobył uznanie krytyków. Album jest wierny urokowi TV Girl z mnóstwem elektronicznych sampli przesiąkniętych gitarowymi dzwiękami, wijącymi się organami i eterycznymi wokalami.
Teraz, gdy minęło kilka lat po premierze “French Exit” stał się kultowym ulubieńcem nastolatków i dorosłych. Aby uczcić tę okazję, zespół po raz pierwszy zagra French Exit w całości i w pełnym składzie.

Koncert TV Girl. Gdzie kupić bilety?

Koncert odbędzie się 14 sierpnia 2023 w TAURON Arenie w Krakowie. Bilety kupicie na www.LiveNation.pl oraz na Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *