Ugly Kid Joe przywieźli kalifornijskie słońce na Bloodstock Open Air 2023. Zobacz galerię zdjęć z koncertu

Ugly Kid Joe wystąpił 13 sierpnia na Bloodstock Open Air Festival w Catton Hall. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy galerię zdjęć z koncertu amerykańskiej grupy.

Ugly Kid Joe to prawdziwi weterani hard rocka, którzy mają niesamowitą radochę z grania na żywo! Nie dość, że przywieźli ze sobą kalifornijskie słońce to jeszcze rozbujali publiczność. Ci Panowie doskonale wiedzą, jak zrobić hałas! Zespół powstał w 1989 roku, miał dość długą, bo aż 13- letnią przerwę! Ale całe szczęście muzycy powrócili do fanów w 2010 roku.

Ugly Kid Joe na Bloodstock Open Air Festival 2023

Chłopaki z Kalifornii rozbujali imprezę na maksa! Wokalista Whitfield Crane ma niesamowity dar zjednywania sobie publiki. Lider zespołu, nie oszczędzał energii i ochoczo wspinał się na elementy sceniczne, tylko po to, żeby być bliżej swoich fanów. Koncert amerykanów był naprawdę strzałem w dziesiątkę. Pomimo że był to ostatni dzień imprezy, nikt nie oszczędzał sił! Tłum ochoczo wchodził w interakcję z muzykami. Jest to jeden z tych zespołów, które dają z siebie wszystko, kiedy już stoją na scenie.

Zobacz także galerię z koncertu Triptykon na Bloodstock Open Air Festival 2023

Bloodstock Open Air Festival 2024. Co wiemy o przyszłorocznej edycji festiwalu?

Pierwsze ogłoszenie wykonawców, którzy pojawią się w Catton Hall za rok ogłoszono już pierwszego dnia imprezy. Bloodstock Open Air Festiwal odbędzie się w terminie 8-11.08.2024. Na scenie zobaczymy między innymi:  Amon Amarth jako ekskluzywne show w UK. Architects, także ze swoim ekskluzywnym show. A ponadto pojawią się ClutchRotting ChristFlogging MollyMalevolenceUnleash The ArchersThe Night FlightSepticfleshGreen LungIgorrr, Korpiklaani, Infected Rain oraz Hellripper

Karnety weekendowe można kupić na stronie organizatora w specjalnej, niższej cenie. Bilety VIP oraz Camper Van są całkowicie wyprzedane! Bliżej daty imprezy do sprzedaży trafią również bilety jednodniowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *