Ukraińska grupa Poshlaya Molly jeszcze w tym roku zagra pięciokrotnie w Polsce!

Założony przez Kirilla Bledny’ego zespół wystąpi pod koniec listopada w Gdańsku i Poznaniu oraz w grudniu w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

Poshlaya Molly jest fenomenem na ukraińskiej scenie muzycznej. Połączenie dynamicznego pop-punka i tanecznej elektroniki z ironicznymi tekstami przysporzyło zespołowi rzesze wiernych fanów.

Już za sprawą swojego debiutanckiego albumu „8 способов как бросить дрочить” („8 ways to quit masturbating”) zdobyli dużą popularność w internecie, w szczególności na platformie VKontakte.

Kolejne EP-ki „GDSGKUS” i „VERY SCARY MOLLY (VOL. 1)” również nie pozostawiły nikogo obojętnym i spotkały się z entuzjastycznym odbiorem. 11 milionów wyświetleń teledysku „Lyubimaya piesnya twojej siestry”, nagroda Jager Music Awards (JagerVibes) dla najlepszego zespołu rockowego to ważne fakty i wyróżnienia, lecz prawdziwą nagrodą dla zespołu była od zawsze publiczność. Połączenie dynamicznego pop-punka i tanecznej elektroniki z ironicznymi tekstami przysporzyło zespołowi rzesze wiernych fanów.

Ich teledyski albo są zbyt kontrowersyjne dla YouTube’a i szybko z niego zlatują, albo są odtwarzane kilkanaście milionów razy.

Jedno jest pewne – Poshlaya Molly w przebojowy sposób łączą pop-punk’a z taneczną elektroniką, a ich muzyka zaraźliwie porywa do zabawy, o czym będziecie mieli okazję przekonać się w listopadzie i grudniu w 5 polskich miastach!

Szczegóły koncertów Poshlaya Molly [daty, miejsca, bilety]

26.11.23 / Drizzly Grizzly, Gdańsk
28.11.23 / Tama, Poznań
1.12.23 / Kwadrat, Kraków
2.12.23 / Zaklęte Rewiry, Wrocław
21.12.23 / Progresja, Warszawa
Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek 12.10 o godzinie 12:00 na www.winiarybookings.pl

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *