Underoath wystąpią w Warszawie na jedynym koncercie w Polsce

Underoath w czerwcu odwiedzą nasz kraj. Jedyny koncert w Polsce odbędzie się w Warszawie

UNDERØATH z każdym kolejnym albumem na nowo odkrywają równowagę pomiędzy chaosem i harmonią. Ich kompozycje, powstałe pod wpływem twórczego napięcia, stają się swoistymi hymnami. Co więcej, nawet gdy zespół niekiedy spala się w procesie twórczym, pulsująca energia łączy się w ciekawy efekt, który ma ogromny wydźwięk wśród milionów słuchaczy. Czy tak będzie w Warszawie? O tym przenonamy się niebawem.

Underoath na jedynym koncercie w Polsce. Data, miejsce, bilety

Underoath zagrają w Warszawie w czerwcu bieżącego roku

Data: 12 czerwca 2024
Miejsce: Warszawa, Proxima
Bilety dostępne w sprzedaży w cenie od 115 zł od 28 marca na stronie livenation.pl oraz w serwisie Ticketmaster.

Underoath – informacje o zespole

Za każdym razem, gdy mają możliwość by zrobić coś dobrego, Underøath starają się rzucić sobie wyzwanie, z odpowiednią do tego postawą i uczciwością. Ich dwa złote albumy i trzy nominacje do nagrody Grammy stanowią wyraźne zaprzeczenie ideologii kompromisu komercyjnego. Portfolio Underøath wykorzystuje hałas, agresję oraz atmosferę z taką samą umiejętnością jak robią to z linią melodyczną. Kombinacja ciężkiego brzmienia i zadziorności zawarta na „Define the Great Line” sprawia, że jest to jedyna płyta tego typu, która zadebiutowała na 2. miejscu listy Billboard 200.

Ich pasja i moc są niezaprzeczalne zarówno na trasach koncertowych z takimi zespołami jak: Alice In Chains czy Bring Me The Horizon, jak i na kameralnych występach czy redefiniujących gatunek koncertach z cyklu ‘Vans Warped Tour’.

Płyta „Erase Me” (2018) ponownie przedstawiła światu Underøath za pomocą prostych riffów i melodii. Jest to podnoszący na duchu album, nie pozbawiony konfesyjnej desperacji, która napędza ich piosenki. Zespół określił album „Voyeurist” (2022) jako „przemoc w wysokiej rozdzielczości”. Znalazł się także wśród 25 najlepszych albumów 2022 roku, obok takich wydawnictw jak: Slipknot, Ghost i Meshuggah, Revolver nazwał go „genialnie nieskrępowanym”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *