Uriah Heep i Saxon zagrali wraz z Judas Priest w Krakowie [ZDJĘCIA]

Koncert legendarnych zespołów Uriah Heep i Saxon w Krakowie okazał się prawdziwym festiwalem dla fanów klasycznego rocka i heavy metalu.

Wielka Sobota w Tauron Arenie stała się areną niezapomnianych przeżyć muzycznych, kiedy to dwie ikony brytyjskiej sceny muzycznej zjednoczyły swoje siły, aby dostarczyć publiczności prawdziwą dawkę energii i emocji.

Uriah Heep Krakowie 2024

Wieczór rozpoczął się od występu zespołu Uriah Heep, którego legendarne brzmienie przypomniało fanom, dlaczego grupa zasłużyła sobie na miano pionierów rocka. Pomimo krótkiego czasu, jaki dostali na scenie, zdołali oczarować publiczność swoimi klasykami, takimi jak „Easy Livin’” czy „Lady in Black”. Mick Box i jego zespół udowodnili, że nawet po latach potrafią nadal poruszyć serca fanów swoją muzyką. Ich najnowszy album „Chaos & Colour” pokazał, że mimo upływu czasu mają wciąż wiele do zaoferowania światu rocka.

Zobacz również: Judas Priest w Polsce. Bogowie metalu oczarowali fanów

Zobacz również: Uriah Heep na Wacken Open Air 2023. Gdy rock progresywny spotyka metal [GALERIA]

Setlista

 1. Save Me Tonight
 2. Grazed by Heaven
 3. Rainbow Demon
 4. Hurricane
 5. Free 'n’ Easy
 6. Gypsy
 7. Easy Livin’
 8. Lady in Black

Saxon w Krakowie 2024 [ZDJĘCIA]

Po niezapomnianym występie Uriah Heep przyszedł czas na Saxon, którzy zaserwowali publiczności prawdziwą porcję mocnego, pełnego energii heavy metalu. Biff Byford i reszta zespołu zapewnili widzom prawdziwe doznania muzyczne, prezentując swoje nowe utwory z albumu „Hell, Fire and Damnation” oraz niezapomniane klasyki, takie jak „Wheels of Steel” czy „Princess of the Night”. Mimo zmian w składzie Saxon nadal trzyma się mocno na scenie i dostarcza fanom niezapomnianych koncertowych przeżyć.

Zobacz również: Saxon i Rage wystąpili w Warszawie [ZDJĘCIA]

Koncert Uriah Heep i Saxon to nie tylko podróż sentymentalna do korzeni brytyjskiego rocka, ale także dowód na to, że prawdziwa muzyka nie ma daty ważności. Ich występy udowodniły, że mimo upływu lat nadal potrafią poruszyć serca fanów i zainspirować kolejne pokolenia muzyków. Dla wszystkich obecnych ten wieczór był niezapomnianym przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci każdego miłośnika rocka i metalu.

Setlista

 1. Hell, Fire and Damnation
 2. Motorcycle Man
 3. Sacrifice
 4. There’s Something in Roswell
 5. And the Bands Played On
 6. Madame Guillotine
 7. Heavy Metal Thunder
 8. Crusader
 9. Broken Heroes
 10. Denim and Leather
 11. Wheels of Steel
 12. Princess of the Night

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *