Utwór zespołu Skindred hitem Tik Toka. Młodzi ludzie szaleją na punkcie tego utworu!

Zespół Skindred przeżywa aktualnie swój renesans, a to za sprawą nowego trendu na młodzieżowej platformie Tik Tok. Sprawdźcie, który utwór walijskiej grupy robi furorę w sieci.

Chociaż zespół Skindred powstał w 1998 roku, właśnie przeżywa swój renesans, a to za sprawą platformy Tik Tok. Ich utwór z albumu „Babylon” jest częścią popularnego, tik tokowego trendu. Czyżby młodsze pokolenia zaczęły interesować się cięższą muzyką?

Skindred na Tik Toku. Ich utwór podbija listy przebojów!

Zespół Skindred wydał w tym roku swój nowy album „Smile”, ale to właśnie kawałek z płyty „Babylon” (2002), świętuje dziś szczyty popularności, a to dzięki nowemu trendowi na Tik Toku. Utwór „Nobody” podbija listy przebojów na nowo! Do tej pory na Tik Toku utworzono tysiące wpisów na temat „Nobody”. Mimo wszystko fani grupy wyrazili swoje głębokie uznanie dla zespołu i jego nowego materiału. „Set Fazers” i „Gimme That Boom” pochodzące z nowej płyty, mają już miliony odtworzeń na Spotify. Podobnie jak w przypadku „Nobody”, nowe utwory są napakowane po brzegi tą samą pozytywną energią, za którą przede wszystkim ceniony jest Skindred. A trzeba przyznać, że chłopaki robią niezły szum! Ich muzyka to niesamowicie zgrabne połączenie metalu z jamajskimi wibracjami takimi jak reggae, dub czy ragga. Na koncercie to jest niesamowita bomba energetyczna! Ich show trzeba po prostu przeżyć!

Zobacz również: Metallica robi loda. W kształcie gitary

Skindred – The Smile Tour 2023 [UK]

Zespół Skindred niebawem wyrusza w trasę promującą swoje nowe wydawnictwo. Ich album „Smile” ukazał się na początku sierpnia i już zdążył wywołać nie lada zamieszanie! Gdzie będzie można zobaczyć ekipę Benjiego? Znamy daty i miejsca koncertów w UK. Uwaga, większość trasy jest już wyprzedana! Nie warto czekać do ostatniej chwili.

Skindred – The Smile Tour 2023

Bilety na koncerty zespołu Skindred do nabycia tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *