Vader i Marduk wracają do Polski [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Vader i Marduk, dwie legendy ekstremalnego metalu wracają do Polski już w listopadzie 2020.

Pionierzy polskiego death metalu, Vader i Marduk wracają do Polski. Obie formacje wystąpią już 20 listopada w katowickim klubie P23.

VADER (Nuclear Blast) – death metal

Pionierzy polskiego death metalu powracają z szesnastym albumem w swoim dorobku. „Solitude in Madness” jest krążkiem bardziej death metalowym aniżeli poprzedni album „Empire” i najbrutalniejszym wydawnictwem grupy od czasów „Litany”. Koncerty na wrześniowej trasie Pandemic Madness pokazały, że załoga dowodzona przez Petera jest w świetnej formie, więc jesiennych koncertów nie warto przegapić!

MARDUK (Szwecja / Century Media Records) – black metal

Założona w szwedzkim Norrköping przez Morgana Steinmeyera Håkanssona formacja świętuje w tym roku trzydziestolecie swojej działalności. Niesłabnące oddanie bluźnierstwu, nieustanne koncertowanie oraz systematyczne wypuszczanie nowych materiałów ugruntowały pozycję Marduk jako jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów black metalowych na świecie. Dyskografię grupy zamyka wydany w 2018 roku album „Viktoria”, którego surowość jest pewnego rodzaju odzwierciedleniem bezkompromisowego kierunku obranego przez Szwedów na początku kariery.

Natomiast 13 grudnia Vader, już samodzielnie, zaprezentuje się w gdańskim klubie B90, w ramach trasy promującej szesnasty w dyskografii zespołu album – „Solitude in Madness”.

Vader i Marduk. Gdzie kupić bilety?

Pionierzy polskiego death metalu oraz szwedzka formacja wystąpią już 20 listopada w katowickim klubie P23.

Zobacz również: Vader nagrał Cover Judas Priest [WIDEO]

Natomiast 13 grudnia Vader, już samodzielnie, zaprezentuje się w gdańskim klubie B90, w ramach trasy promującej szesnasty w dyskografii zespołu album – „Solitude in Madness”.

Przedsprzedaż startuje 30 września o godzinie 12:00

Bilety do nabycia:

BILETOMAT
GOING
EMPIK
EBILET
EVENTIM
MEDIA MARKT

Vader i Marduk. Zasady bezpieczeństwa i ograniczenia

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia. Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu. Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 2m lub zakrycie nosa i ust (wtedy ten odstęp nie obowiązuje). Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.

Ograniczenia wiekowe:

Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia – tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB


Małoletni poniżej 13 roku życia – wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

Oświadczenie COVID-19 do pobrania https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *