Vader świętuje swoje 40- lecie. Metalowi jeźdźcy apokalipsy wyruszą w jubileuszową trasę na zakończenie lata

W tym roku legenda polskiej sceny metalowej- Vader świętuje swoje 40-lecie! Z tej okazji zespół zapowiada jubileuszową trasę z gośćmi specjalnymi.

Vader– to jeden z tych zespołów, który ma wiernych fanów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jest naszym wybornym towarem eksportowym od lat. Na ich koncertach bawią się kolejne pokolenia fanów, którzy zapełniają kluby po same brzegi.

Legenda polskiej sceny metalowej – Vader świętuje swoje 40-lecie!

Ten rok zapowiada się dość pracowicie dla całej załogi, ponieważ już niebawem zespół wyruszy w trasę (niemal) dookoła świata. Death metalowa legenda planuje odwiedzić m.in. Azję, Australię, Nową Zelandię Kanadę czy Amerykę Północną. W tej wyprawie będzie im towarzyszyć ekipa z Hate i Thy Disease.

Vader zaczynał swoją działalność 40 lat temu w Olsztynie i po dziś dzień nie zwalnia tempa. Zespół ma na swoim koncie 12 pełnych albumów, setki koncertów i ciągle rosnące uznanie wśród fanów ciężkiego brzmienia. Przez te cztery dekady ciosania metalu skład muzyków grających w kapeli ulegał ciągłej zmianie. Nie zmiennie od lat, na pierwszej linii frontu stoi Piotr „Peter” Wiwczarek. Jego charakterystyczny wokal i charyzma sceniczna mają swoje uznanie wśród fanów gatunku, którzy klasyfikują go jako jednego z lepszych wokalistów death metalowych.

Trasa z okazji 40- lecia zespołu Vader. Miejsca i daty koncertów.

Vader nie bierze jeńców! Zespół po powrocie z międzynarodowej trasy nie planuje długich wakacji, wręcz przeciwnie. Dziś zostały ogłoszone jubileuszowe koncerty: 40 lat Apokalipsy! Będzie to 8 specjalnych wydarzeń, na których zostaniemy zaproszeni na wyjątkową podróż w czasie. Obok Vadera rozgrzewać nas będą: Dopelord oraz Frondside. Nie obędzie się bez gości specjalnych. Kto pojawi się jeszcze na scenie? Na razie ta informacja pozostaje niespodzianką.

Vader – 40 lat Apokalipsy

Vader na trasie. Gdzie kupić bilety?

40 lat Apokalipsy. Jubileuszowa trasa:

  • 25.08.2023 – Olsztyn / Amfiteatr Open Air
  • 26.08.2023 – Rzeszów / Rockowa Noc OA
  • 27.08.2023 – Warszawa / Scena Letnia OA
  • 29.08.2023 – Gdańsk / B90
  • 30.08.2023 – Szczecin / Zamek OA
  • 31.08.2023 – Wrocław / A2
  • 01.09.2023 – Katowice / P23
  • 02.09.2023 – Kraków / Kamienna
  • 03.09.2023 – Poznań / Tama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *