VADER wystąpił w Toruniu [ZDJĘCIA]

Jeden z ostatnich koncertów trasy Revelations of the Wicked tour 2022″ odbył się w Toruniu w klubie „OdNowa” w towarzystwie Insidius.

Vader zbliża się do końca trasy obejmującej dwanaście koncertów w całej polsce „Revelations of the Wicked” – czyli serii koncertów klubowych, gdzie w setliście pojawiły się utwory bardzo rzadko lub w ogóle nie grane wcześniej, oraz przy okazji jubileuszu albumów XX- lecie „Revelations” oraz XXX-lecie debiutanckiego „The Ultimate Incantation” – te wydawnictwa zostały również obszerniej zaprozentowane.

Vader zapowiedział, że oprócz dość znanych kawałków, jak choćby „Epitaph” czy „Revelation of Black Moses”, zagramy utwory, które nie były grane nigdy w całej historii Vader – wymieniając choćby „When Darkness Calls”, „Wolftribe” czy „The Code”. Set listę uzupełnia oczywiście potężną dawką „wczesnego Vadera”.

Toruński klub OdNowa nieśpiesznie wypełniał się fanami ciężkich dźwięków, podczas występu pochodzącego z Olsztyna składu Insidius. Znacznie gęściej pod sceną było już na pierwszych dźwiękach Vadera – koncert został tak dobrze przyjęty przez fanów, żę mimo solidnych zabaw grupowych, młynków i żywych tańców wszelakich, zespół był jeszcze trzy razy wywoływany na scenę.

INSIDIUS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *