Vintage Trouble na jedynym koncercie w Polsce

Zanurzony w dźwiękach bluesa, soulu oraz rock & rolla z lat 50. i 60., kalifornijski zespół Vintage Trouble już 9 lipca wystąpi na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim Klub Proxima!

Balansujący na granicy rhythm and bluesa i rock and rolla kwartet Vintage Trouble wystąpi 9 lipca na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima. Jako gość specjalny wystąpi tworzący nową falę inspirowanego psychodelią rock’n’ R’rolla Standin’ Man!

„Not The One” pierwszy singiel od Vintage Trouble zapowiadający najnowszy album „Heavy Hymnal”.

Zanurzony w dźwiękach bluesa, soulu oraz rock & rolla z lat 50. i 60., kalifornijski zespół Vintage Trouble na początku swojej kariery zawojował Wielką Brytanię, gdzie ich debiutancki album z 2011 roku – “The Bomb Shelter Sessions” – był jedną z najlepiej sprzedających się płyt w tamtym roku. Znani z koncertów wypełnionych pasją następne lata spędzili na dotarciu do jak największej publiczności po obu stronach Atlantyku, grając przed takimi legendami jak The Who w Europie i Ameryce Południowej, The Rollings Stones w londyńskim Hyde Parku czy AC/DC. W 2021 roku formacja wydała swój ostatni jak dotąd album “Juke Joint Gems”

„Heavy Hymnal” zespołu Vintage Trouble zostanie wydamny 23 czerwca 2023 r

Standin’ Man specjalnym gościem trasy

Standin’ Man to dzieło głównego wokalisty i autora tekstów Deana Fairhursta. Pochodzący z północno-zachodniej Anglii Standin’ Man pisze i produkuje piosenki, które były prezentowane na takich platformach jak Netflix, HBO czy BBC Sports. Napisany i nagrany podczas pandemii, debiutancki album Standin’ Man „Life Intimidating Art” zawiera dorobek, który wywodzi się z wyjątkowej zdolności Deana Fairhursta do rozpalania i zabawiania słuchaczy spragnionych mocnych, dobrze wykonanych współczesnych piosenek rockowych.

VINTAGE TROUBLE
Special Guests: Standin’ Man
9.07.2023
Warszawa, Proxima

BILETY: https://bit.ly/VINTAGE_TROUBLE

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl, Ticketmaster Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *