Visions of Atlantis – nowy piracki klip i nowy album!

Visions of Atlantis wydał swój trzeci singiel „Tonight I’m Alive” i aktywnie promuje nowy album „Pirates II – Armada”, którego premiera w piątek, 5. lipca. Na koncercie w Warszawie zobaczymy ich już jesienią!

Zespół Visions of Atlantis wydał swój trzeci singiel „Tonight I’m Alive”, pochodzący z albumu “Pirates II – Armada”, którego premiera zaplanowana jest na najbliższy piątek, 5 lipca 2024 roku. Perkusyjny „Tonight I’m Alive” zaskakuje i urzeka rytmem pirackiej imprezy w przededniu bitwy, elektryzując hukiem huraganu – wyjątkowy, nieznany dotąd popis talentu Visions of Atlantis. Piosenka zawiera podnoszącą na duchu melodię i zaprasza do podboju siedmiu mórz z królową piratów Clémentine Delauney i odważnym kapitanem Michele Guaitoli na pirackiej armadzie. Epickim i burzliwym singlem piraci z Vision of Atlantis udowadniają, że są więcej niż gotowi, by zdobyć koronę symfonicznego metalu!

Nowy album „Pirates II – Armada” już 5. lipca

Emocje, głębia, bogactwo dźwięku. Nie tylko płytę, ale prawdziwy huragan uczuć dostarcza Visions of Atlantis wraz z nowym albumem “Pirates II – Armada”. Oszałamiający utwór „Monsters” to zapadająca w pamięć muzyczna przygoda ilustrująca konfrontację z wewnętrznymi potworami, rozpoczynająca się spokojnymi fragmentami, które przeradzają się w rytmiczny refren, ukazujący pełną muzyczną moc królowej piratów Clémentine Delauney i odważnego kapitana Michele Guaitoli. Żar płomieni w „Hellfire” oczarowuje słuchacza, a w „Underwater” delikatne melodie wyciszają emocje. Filmowa przygoda trwająca ponad 7 minut arcydzieła „The Dead of the Sea” przywołuje słony zapach morza, sprawiając, że słuchacz czuje – w każdym melodyjnym zakręcie i teatralnym uderzeniu orkiestry – wystrzały z armat i szalejącą bitwę. Żałobną łzę smutku uronimy przy melodii „Ashes to the Sea”.

Swoim nowym albumem studyjnym zespół zabiera słuchaczy w najcięższą jak dotąd symfoniczną przygodę. Album sięga aż do fal unoszących się nad Jolly Rogerem – przenosząc wszystko, co do tej pory udało się osiągnąć, na wyższy poziom. Teraz, wraz z „Pirates II – Armada”, podróż symfonicznych piratów jest kontynuowana i prowadzi do wielkiej jesiennej europejskiej trasy koncertowej, podczas której odbędą się 33 koncerty w całej Europie – co będzie największą jak dotąd główną trasą w ich obiecującej karierze. Przygotuj się na ten wyjątkowy spektakl metalu symfonicznego już w piątek, 5.lipca 2024!

Pirates II – Armada” lista utworów:
1. To Those Who Choose to Fight
2. The Land of the Free
3. Monsters
4. Tonight I’m Alive
5. Armada
6. The Dead of the Sea
7. Ashes to the Sea
8. Hellfire
9. Collide
10. Magic of the Night
11. Underwater
12. Where the Sky and Ocean Blend

Vision of Atlantis w Polsce – nowe miejsce, bilety

Vision of Atlantis wystąpi 24 września 2024 w warszawskim klubie Proxima, Żwirki i Wigury 99A, 02-089 Warszawa. Bilety dostępne na stronie Winiary Bookings oraz w serwisach ebilet.pl, eventim.pl oraz Ticketmaster.pl.

Specjalnym gościem będzie Illumishade, a supportem SERAINA TELLI. Pirackie show Visions of Atlantis to widowisko, którego nie możecie przegapić! To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć na żywo jednego z najciekawszych zespołów wykonujących metal symfoniczny. Dla prawdziwego fana pozycja obowiązkowa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *